Studentų nuotolinis renginys – „PROFESIJOS ŠVENTĖ 2021“

Kovo 4 dienos popietę Kauno kolegijos Medicinos fakulteto dietetikos studijų programos studentai suorganizavo išskirtinį renginį – „PROFESIJOS ŠVENTĖ 2021“.  Šis renginys, kaip ir daugelis kitų renginių vyko nuotoliniu būdu, tačiau tai nesutrukdė bendruomenės susibūrimui ir džiugiai šventinei nuotaikai. Renginio metu gausiai auditorijai sveikinimo žodžius tarė Medicinos fakulteto dekanas J. Dovydaitis.

Savo patirtimi apie studijų metu įgytų žinių pritaikymą praktiniame darbe bei tolimesnes studijas pasidalino absolventės: Airina Majauskaitė, Aleksandra Strujeva ir Simona Ulerytė. Šventinę nuotaiką palaikė Medicinos fakulteto dietetikos studijų programos grupių (DE8, DE9, DE0) prisistatymai, kurie nestokojo kūrybiškumo ir originalumo.

Kiek netikėtos nominacijos visiems dietetikos studijų programoje dirbantiems dėstytojams pademonstravo studentų išradingumą bei humoro jausmą. Dėstytojai, studentai ir renginio svečiai savo jėgas galėjo išbandyti virtualiame intelektiniame žaidime „KAHOOT“, šventiniam renginiui einant į pabaigą, Kauno kolegijos įsteigtais prizais buvo apdovanoti geriausias žinias parode dalyviai.

 

You may also like...