Studentės patirtis: gimnazistams pristatyta kineziterapeuto darbo specifika

Studentės patirtis: gimnazistams pristatyta kineziterapeuto darbo specifikaKauno kolegijos Medicinos fakulteto trečio kurso Kineziterapijos studijų programos studentė Fausta Adomaitytė praėjusią savaitę dalyvavo Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijoje, kurią pati baigė prieš kelis metus, vykusiame renginyje „Buvusių mokinių sugrįžimas į mokyklą“. Čia studentė gimnazistus supažindino su kineziterapeuto specialybe.

Biomedicinos srities mokslais besidomintiems gimnazistams Fausta papasakojo apie brandos egzaminus, reikalingus stojant į kineziterapijos specialybę, apie kineziterapijos mokslo esmę, atsiradimą Lietuvoje, perspektyvas, studijų metu išbandomas sporto šakas ir renginius, kuriuose dalyvaujama, gydymo metodus ir dalykus, kuriuos teko studijuoti.

„Po trumpo kineziterapeuto specialybės pristatymo gimnazistai susipažino su keletu šioje specialybėje naudojamų priemonių – masažiniais kamuoliukais, neurologiniu plaktuku, goniometru. Kiekvienas gimnazistas ir net mokytojai išbandė minėtas priemones – visi buvo susidomėję ir linksmai nusiteikę, ypač išbandant masažinius kamuoliukus. Vėliau visi kartu – gimnazistai, mokytojai ir kitų aukštųjų mokyklų studentai – dalyvavo protų mūšyje apie profesijas.“ – mintimis dalinasi Fausta.

Renginio dalyviai daug sužinojo apie skirtingas specialybes, o svarbiausia, kad ta žinia juos pasiekė iš pirminio šaltinio – studento.

Kauno kolegijos studentų išvykos į mokyklas, gimnazijas ir dalinimasis savo studijų patirtimi demonstruojant praktinius pavyzdžius vyksta nuolat.

You may also like...