Studentai žinių sėmėsi iš Kauno kolegijos socialinio partnerio – Lietuvos teisininkų draugijos

Studentai žinių sėmėsi iš Kauno kolegijos socialinio partnerio – Lietuvos teisininkų draugijos Kauno kolegija ir Lietuvos teisininkų draugijos Kauno skyrius penai metų lapkritį pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Siekiant aktyvesnio bendradarbiavimo su socialiniais partneriais Teisės katedra vasario 25 d. surengė susitikimą su Lietuvos teisininkų draugijos Kauno skyriaus atstovais.

Sužinojo apie advokato veiklos subtilybes

Kauno kolegijoje viešėjo Lietuvos teisininkų draugijos Kauno skyriaus pirmininkas Vygaudas Molis, Lietuvos teisininkų draugijos narė, advokatė Kristina Lukauskaitė, advokato padėjėja Sigita Gustaitė.

Susitikimo metu socialiniai partneriai bendravo su pirmo ir antro kurso teisės studijų programos studentais, juos supažindino su Teisininkų draugijos sudėtimi bei atliekamomis funkcijomis. Studentams taip pat buvo atskleistos advokato bei advokato padėjėjo veiklos subtilybės, o Lietuvos teisininkų draugijos Kauno skyriaus pirmininkas V.Molis ragino teisės studentus prisijungti prie teisininkų draugijos.

Įdomus faktas

Petras LeonasSusitikimo metu studentams taip pat buvo pristatytas filmas apie prof. Petrą Leoną, Lietuvos teisininkų draugijos steigėją ir jos pirmininką, vieną iš žymiausių Lietuvos teisininkų, visuomenės politinį veikėją. 2014 m. buvo minimos 150-osios P. Leono gimimo metinės. P. Leonas – tai asmenybė, kurio etikos ir dorovės principų prioritetas buvo juntamas visuose jo darbuose. „Teisininkas jokiomis aplinkybėmis negali sudaryti sandorio su savo sąžine“, – tai pagrindinis principas, kuriuo, jo nuomone, turėjo remtis kiekvienas teisininkas. Todėl dėl savo atliktų darbų dažnai vadinamas Lietuvos sąžine.

You may also like...