Studentai vedė ekskursijas Kauno lankytinose vietose (1 dalis)

Vos sugrįžę iš vienos profesinės veiklos praktikos, Verslo fakulteto Kultūros ir laisvalaikio vadybos antro kurso studentai pradėjo kitą. Jos metu studentai praktiškai išbandė žinias, įgytas teorinių Kultūrinio turizmo paskaitų metu, kurias vedė fakulteto lektorius Romualdas Mišeika. Studentams iškeltas tikslas – savarankiškai paruošti ir vesti realias ekskursijas, aplankant jų pačių pasirinktus kultūros ir laisvalaikio objektus. Šie objektai – Rotušės aikštė, Santakos parkas, Prisikėlimo bažnyčia, Lėlių teatras, Ketvirtas fortas, Pažaislis, Raudondvaris.

Balandžio 7 dieną įvyko dvi pirmosios ekskursijos: susipažinta su Rotušės aikšte bei Santakos parku. Studentai aprodė ir papasakojo apie Kauno Rotušę, Arklių pašto istoriją, Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejų, Kauno šv. Petro ir Povilo arkikatedros baziliką, aplankyti Valančiaus, Maironio, Vileišio paminklai, Adomo Mickevičiaus bei Antano Baranausko paminklinės lentos. Nuo Jėzuitų bažnyčios apžvalgos aikštelės gėrėtasi Kauno panorama.

Apie Santakos parką daugelis studentų žinojo tik tiek, kad čia yra Kauno pilis bei naujasis paminklas, tačiau ekskursijoje po Santakos parką buvo susipažinta su kitais čia esančiais objektais: memorialine lenta kunigaikščiui Vaidotui, paminkliniu akmeniu Kauno seniūnui, Trakų kaštelionui Jonui Sungailai (1398–1422 m.), paminklu Popiežui Jonui Pauliui II, Aukuru. Taip pat apsilankyta dar restauruojamoje šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje.

Studentų paruoštos ekskursijos buvo turiningos, sužinota nemažai naujos informacijos bei prisiminti seni faktai.

You may also like...