Studentai vaikų globos namuose pasisėmė ne tik specialybės žinių, bet ir gerumo

Studentai vaikų namuose pasisėme ne tik specialybės žinių, bet ir gerumoLapkričio 17 dieną Kauno kolegijos vadybos ir ekonomikos Teisės studijų programos antro kurso studentai ir teisės katedros vedėja dr. Dalia Perkumienė lankėsi Kauno savivaldybės vaikų globos namuose. Šio vizito tikslas – plėsti studijų dalyko „Šeimos teisė“ žinias įvaikinimo bei globos institutų srityje, tačiau apsilankiusieji gavo kur kas daugiau nei vien tik specialybės žinios.

Studentai vaikų namuose pasisėme ne tik specialybės žinių, bet ir gerumoBūsimi teisininkai susitiko su Kauno savivaldybės vaikų globos namuose gyvenančiais 3–6 metų amžiaus vaikais, kurie labai apsidžiaugė pamatę, kad juos aplankyti atvyko gausus Kauno kolegijos studentų būrys. Didžiausia dovana vaikams buvo ne studentų atvežtos dovanėlės ir saldainiai, bet ir jiems suteiktas dėmesys bei bendravimas. Vaikai studentams pasakojo apie savo užsiėmimus, parodė gyvenamas erdves, mėgstamiausius žaislus. Teisės specialybės antrakursiai su vaikais kalbėjo apie jų teises ir pareigas, žaidė žaidimus bei skaitė knygutes, o kai kurie vaikai svečiams išdrįso padeklamuoti eilėraščius.

Studentai vaikų namuose pasisėme ne tik specialybės žinių, bet ir gerumoVizito į vaikų namus metu studentai ne tik bendravo su vaikų namuose gyvenančiais vaikais, būsimi teisininkai taip pat turėjo galimybę padiskutuoti ir su vaikų namų darbuotojais aktualiais globos, rūpybos bei įvaikinimo procedūros klausimais, taip pat pasisemti žinių apie vaikų namų atliekamas funkcijas.

Teisės studijų programos studentai džiaugėsi galimybe dalyvauti netradicinėje paskaitoje, o taip pat liko maloniai nustebinti vaikų noru bendrauti su atvykusiu studentų kolektyvu. Anot studentų, kiekvienas apsilankęs vaikų globos namuose, gali suteikti daug džiaugsmo ir neišdildomų įspūdžių vaiko mažai širdelei! Juk reikia tiek nedaug…

You may also like...