Studentai #SWITCH! konferencijoje aiškinosi apie finansines inovacijas

Studentai #SWITCH! konferencijoje aiškinosi apie finansines inovacijasRugsėjo 19 d. jau trečius metus iš eilės vyko didžiausia Baltijos regione moderniųjų technologijų bei verslumo konferencija #SWITCH!. Šiais metais renginys persikėlė į Kauno „Žalgirio“ areną, kur susitiko visi neabejingi pažangai: pradedant talentingu jaunimu ir baigiant vizionieriais bei visuomenės lyderiais.

Renginyje taip pat dalyvavo Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Finansų studijų programos trečiakursiai. Šį semestrą jie studijuoja Tarptautinių finansų bei Finansų rinkų ir institucijų dalykus (dėst. Danutė Binkienė ), todėl studentai nepraleido puikios progos susipažinti su naujųjų elektroninių finansinių technologijų pristatymaisbei diskusijomis.

Studentai #SWITCH! konferencijoje aiškinosi apie finansines inovacijasRenginio metu Interneto milžinių „Google“, „Facebook“, „Oath“ atstovai bei ekspertai iš EAMSP, Swedbank, Tele2, DASH, NEM, Nasdaq ir kt. nagrinėjo fintech, medtech, blockchain, kibernetinio saugumo, autorinių teisių, duomenų ekonomikos, privatumo elektroninėje erdvėje temas. Jaunimui buvo skirti įdomūs „Tesla Gigafactory“ projekto atstovų, startuolių, programavimo ekspertų pranešimai, kalbėta apie virtualiąsias valiutas, jų plėtrą ir keliamas rizikas.

Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas savo pranešime teigė, kad Lietuva neužilgo gali tapti finansinių technologijų centru, kadangi šio statuso pasiekimui turi visas reikiamas sąlygas. Lietuvos bankas siekia didesnio elektroninių mokėjimų paplitimo šalyje, tad trejų–penkerių metų perspektyvoje grynieji pinigai užleis dalį vietos mobiliesiems mokėjimams.

Studentai #SWITCH! konferencijoje aiškinosi apie finansines inovacijasTechnologijos neišvengiamai skverbsis ir į kitas finansų sektoriaus sritis, todėl laukia reikšmingi pokyčiai, apie kuriuos svarbu žinoti būsimiesiems finansininkams.

You may also like...