Studentai sukvietė vaikus į vasaros skaitymus

DSC_0056-600x400Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ir ugdymo katedros studentai, vadovaujami dėstytojos Inos Jankauskienės, dalyvavo vasaros skaitymuose, kuriuos kasmet organizuoja drauge su Kauno apskrities viešosios bibliotekos skyriumi.

Studentai sukvietė vaikus į vasaros skaitymusBirželio 6 dieną Kauno miesto vaikų darželio „Vaikystės sodas“ ugdytiniai buvo pakviesti klausytis studentų skaitomų tekstų. Skaitymuose, simboliškai pavadintuose „Pelėdžiuko sapnas”, jie išgirdo sakmių, klausėsi Janinos Degutytės pasakos, žaidė ant aukščiausios Pelėdų kalno viršūnės, nuo kurios matosi puiki Laikinosios sostinės panorama. Po „Pelėdžiuko sapno“ kiekvienam iš mažųjų dalyvių buvo įteikta ir atsisveikinimo davana – studenčių kurtos pirštų lėlės.

Studentai sukvietė vaikus į vasaros skaitymusBirželio 7 dieną, skaitymai, pavadinti „Kauno padavimai”, vyko prie istorinės Kauno pilies. Vaikų darželio „Medutis“ vaikus pasitiko skirtingų amžių Kauno miesto gyventojai: vaidilutės, pilies damos, lietuvaitės pasidabinusios tautiniais kostiumais. Vaikai išgirdo istorinių pasakojimų, padavimų, minė mįsles, žaidė, o dovanotus laivelius džiaugsmingai plukdė upėje. Nors ir audros debesys pradėjo kauptis ir privertė nerimauti, pilies šeimininkai visus svetingai pakvietė į vidų, tad taip mažiesiems tik dar labiau buvo sustiprintas autentiškumo pojūtis vasaros skaitymuose.

You may also like...