Studentai praktinių logistikos žinių sėmėsi Klaipėdos jūrų uoste

Penktadienį, Kovo 16 d., Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Logistikos bei Verslo vadybos studentai įprastas paskaitas paįvairino ekskursija į Klaipėdos valstybinį jūrų uostą. Uosto įmonės teikia krovinių perkrovimo, sandėliavimo bei kitas su logistika susijusias paslaugas ir išsiskiria kaip konteinerių perkrovimo lyderis tarp Baltijos šalių uostų.

Klaipėdos uostas laikomas svarbiausiu ir didžiausiu Lietuvos Respublikos transporto centru, kuriame susijungia jūros, sausumos ir geležinkelio keliai iš rytų ir vakarų, todėl čia apsilankę studentai išgirdo ir pamatė daug naujo.

Svečius iš Kauno kolegijos uoste pasitiko Rinkodaros specialistė Gabrielė Stonkienė. Smalsiems Kauno kolegijos studentams ji aprodė uosto dispečerinės darbą, kuriame, kaip paaiškėjo, verda visas uosto gyvenimas – krovos, kruizinių laivų, Ro-ro bei konteinerių terminalų judėjimo stebėsena bei kontrolė.

Po šios apžvalgos susitikimas persikėlė į parodų bei konferencijų salę, kurioje respublikos mastu vyksta aukščiausio rango asmenų suvažiavimai. Čia rinkodaros specialistė būsimus logistus ir verslo vadybininkus supažindino su uosto veiklomis, infrastruktūra, pozicija tarp kitų šalių. Studentai semte sėmė kiekvieną žodį, nes akyliausiai klausančiųjų laukė specialūs prizai.

Šis vizitas ne tik pakėlė studentų motyvaciją mokytis ir tapti geresniais specialistais, bet ir padėjo užmegzti tolimesnes bendradarbiavimo galimybes: jau rudenį į šį uostą vėl tikimasi sugrįžti, tik šį sykį laimė ketina nusišypsoti į Verslo vadybos katedrą atvyksiantiems mainų programos „Erasmus+“ studentams.

Studentai praktinių logistikos žinių sėmėsi Klaipėdos jūrų uosteStudentai praktinių logistikos žinių sėmėsi Klaipėdos jūrų uosteStudentai praktinių logistikos žinių sėmėsi Klaipėdos jūrų uoste

You may also like...