Studentai pradėjo kurti nestandartinių pakuočių idėjas: aplankyti projekto partneriai UAB „Staticus“

Vizitas įmonėje UAB „Staticus"Balandžio 25 dieną keturios įvairių studijų studentų komandos lankėsi įmonėje UAB „Staticus“. Tai projekto „Inovacijų dirbtuvės su UAB „Staticus“ dalis.

Kiekvieną studentų komandą sudaro būsimieji skirtingų sričių specialistai, kurie parodė savo motyvaciją ir norą dalyvauti projekte. Keturios komandos kurs pakuotės idėją, kuri atitiktų įmonės technologinius ir marketinginius poreikius. Nors tai atrodytų nesudėtinga užduotis, vis dėlto realybė kiek kitokia. UAB „Staticus“ – solidi įmonė, kuri vykdo aliuminio-stiklo, berėmio stiklo ir ventiliuojamų fasadų konstrukcijų projektavimo, gamybos bei montavimo darbus. Bendrovė dirba su didžiausiomis Skandinavijos statybų bendrovėmis: PEAB, SKANSKA, AF GRUPPEN ar NCC . Įmonėje dirba arti 500 darbuotojų.  Daugiausia projektų įgyvendinta Norvegijoje, Švedijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Kas kartą jie susiduria su modernesnių ir universalesnių pakuočių poreikiu. Šiuo metu įmonės produkcija gabenimo metu apsaugoma medinėse pakuotėse, o tai brangus ir nemažai laiko reikalaujantis įpakavimas.

Vizitas įmonėje UAB „Staticus"Vizito įmonėje metu studentai turėjo galimybę susipažinti su įmonės veikla, projektų mastais, iš arti pamatyti jų gaminamą produkciją, šiuo metu naudojamus įpakavimus. Studentai daug bendravo su įmonės darbuotojais, kiekvienai grupei buvo paskirtas UAB „Staticus“ inžinierius, galintis atsakyti į visus iškylančius klausimus ir koordinuoti kūrybinę komandų veiklą. Kiek vėliau komandos pradėjo pirminį idėjų generavimo procesą, glaudžiai bendradarbiaujant su įmonės atstovais.

Vizitas įmonėje UAB „Staticus"Projektas „Inovacijų dirbtuvės su UAB „Staticus“ truks tris dienas. Balandžio 26 ir 27 dienomis veiksmas perkeliamas į Kauno kolegiją, kur toliau tęsis idėjų generavimo, vizualizavimo ir gynimo etapai. Kolegijoje lankysis UAB „Staticus“ inžinieriai, mentoriai bei vadovai, kurie stebės studentų veiklą ir patars rūpimais klausimais. Laimėjusi komanda paaiškės balandžio 27 dieną.

You may also like...