Studentai organizavo sporto žaidynes vaikų globos namų auklėtiniams

Šventiniu laikotarpiu Kauno kolegijoje pasipylė įvairiaspalvė puokštė gerumo renginių, įvairių iniciatyvų, kuriomis siekiama paremti ar bent nudžiuginti tam tikras žmonių grupes. Minėdami Tarptautinę savanorystės dieną Kauno kolegijos Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros studentai organizavo socialinę akciją „Pažink aktyvų laisvalaikį“, skirtą Kauno miesto savivaldybės vaikų globos namų auklėtiniams.

Sporto rekreacijos mokslus šiuo metu kremtantys būsimieji sporto vadybininkai renginio metu turėjo galimybę įgyvendinti turimas žinias praktiškai ir suteikti vaikams džiugių emocijų. Kolegijos svečiams, globos namų auklėtiniams, buvo suorganizuotos žaidynės, kuriose komandos varžėsi ne tik aktyviose rungtyse, bet ir išmėgino jėgas protmūšyje. Skambant kalėdinei muzikai, visi jau tradicija tapusiame renginyje dalyvavę vaikai buvo apdovanoti.

Sporto vadybos studijų programos studentai džiaugiasi galimybe dovanoti teigiamas patirtis mažiesiems: „Smagu, kad Tarptautinę savanorystės dieną paminėjome būtent taip – aktyviai praleidome popietę su vaikais. Mes, kaip būsimi sporto vadybininkai, stengėmės sukurti jaukų ir šiltą renginį, kurio pabaigoje buvo smagu matyti besišypsančius vaikus“, – įspūdžiais dalijasi Sporto vadybos studijų programos studentė Milita Mockaitytė. „Renginys praėjo sklandžiai, nors ir reikalavo nemažai pastangų. Mums, kaip studentams, tokie renginiai yra labai naudingi, nes galime pritaikyti teorines žinias praktikoje. Manau, kad po šio renginio visi esame laimingi“, – paantrino trečio kurso studentė Giedrė Guogytė.

Viena iš renginio iniciatorių, dėstytoja Jolanta Simanavičienė, teigė, kad tokio pobūdžio renginiai studentams suteikiama galimybę susipažinti su sporto rekreacijos profesijos ypatumais: „Antra vertus, tai – kilni socialinė akcija, parodant dėmesį tiems, kuriems to reikia labiausiai“, – kalbėjo J. Simanavičienė.

You may also like...