Studentai išbandė naujas sporto erdves

Studentai išbandė naujas sporto erdvesKovo 27 d., Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros pirmo kurso kineziterapeutai susipažino su Sveikatingumo programomis naujose aplinkose.

Drauge su dėstytoja Laura Baumann studentai aplankė naują 7.500 kvadratinių metrų ploto didžiausią Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centrą „VS-Fitness“ Kauno prekybos ir laisvalaikio centre MEGA. Sertifikuota pilateso ir funkcinių treniruočių instruktorė Jovita Vilkienė pravedė treniruotę su didžiaisiais kamuoliais.Studentai išbandė naujas sporto erdves

„Mankštos su kamuoliais yra unikalios tuo, kad veikia visas kūnas, nes reikia išlaikyti pusiausvyrą, priverčiama silpnesnė kūno dalis dirbti, gerėja nuotaika. Gerinama ne tik koordinacija, bet lavinama taisyklinga laikysena, apsaugomas stuburas nuo kompresijos“,- sako dėstytoja Laura Baumann.

Studentai išbandė naujas sporto erdvesStudentai po treniruotės apžiūrėjo visą sveikatingumo kompleksą bei pasilepino nuotabiomis pirtimis. Šis sporto ir sveikatingumo kompleksas savo inovatyvumu nustebino būsimus kineziterapeutus. Tai Kauno kolegijos studentams buvo dar viena savęs ir naujų aplinkų išbandymo patirtis.

You may also like...