Stipriname ryšius: įspūdžiai iš trečiojo Tarptautinio verslo forumo

Akimirkos iš trečiojo Tarptautinio verslo forumo Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentų bei dėstytojų grupė sausio 20 d. dalyvavo Tarptautiniame verslo forume International Business Experience for students, academics and entrepreneurs: Latvia, Lithuania and Poland perspective“. Šiais metais Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos akademinė bei verslo bendruomenė savo patirtimi dalijosi Rezeknės technologijų akademijoje, Latvijoje.

Lietuvos patirtį savo pranešimuose pristatė verslo profesionalė ir Verslo vadybos katedros dėstytoja Inga Jočienė (pranešimas „So, who rules the world?“),Park Inn by Radisson Kaunas Hotel“ Priėmimo tarnybos ir rezervacijų vadovė Rima Mikalauskienė (pranešimas „Responsible Hotel Business. A Case of Park Inn Kaunas“), UAB „Tomegris“ Pardavimų skyriaus vadovas Tomas Paškevičius (pranešimas „How to deal with cargos outside the box“).

Akimirkos iš trečiojo Tarptautinio verslo forumo Taip pat forumo metu buvo pristatyti jungtinio tyrimo „Customer preferences doing online shopping using PL, LV and LT cases“ rezultatai. Tyrimo idėja gimė antrojo Tarptautinio verslo forumo Kauno kolegijoje metu. Šio tyrimo koordinatorė Lietuvoje – Verslo vadybos katedros docentė dr. Laima Jesevičiūtė-Ufartienė.

Šioje konferencijoje dalyvavęs Verslo vadybos pirmakursis Austumas Maliauskas teigė, kad didžioji dalis studentų tokioje konferencijoje dalyvavo pirmą kartą ir iš jos parsivežė daugybę naudingos patirties. „Dalyvaudamas Tarptautiniame verslo forume įgijau labai daug įvairaus spektro žinių. Labiausiai man įsiminė pranešimas apie ekologinį verslą, kurio metu dvi Latvijos dėstytojos, pateikdamos faktus ir pavyzdžius, paaiškino, kaip kiekvienas gali prisidėti prie socialiai atsakingo verslo“, – teigė pirmakursis.

Akimirkos iš trečiojo Tarptautinio verslo forumo Studentas džiaugėsi, kad, dalyvaudamas Tarptautiniame verslo forume, ne tik patobulino anglų kalbos žinias, parsivežė naujų įspūdžių, žinių bei patirties, bet ir susirado naujų draugų, su kuriais tikisi bendrauti ir toliau. „Galima teigti, kad tokių susitikimų dėka tarptautinius ryšius plečia ne tik dėstytojai, bet po truputį tarptautiniai ryšiai vystosi ir tarp mūsų, studentų. Vykti į šią konferenciją, neabejotinai, buvo verta ir labai naudinga“, – savo įspūdžiais dalijosi Austumas.

Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas verslo forumą kartu su strateginiais partneriais – Bialystoko technologijų universiteto Vadybos fakultetu (Lenkija) bei Rezeknės technologijų akademijos  Ekonomikos ir vadybos fakultetu (Latvija) – organizavo jau trečiąjį kartą.

Akimirkos iš trečiojo Tarptautinio verslo forumo Antrasis verslo forumas vyko 2016 m. sausio 22 d. Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete, o pirmasis – įvyko 2015 m. sausio 23 d.  Bialystoko technologijų universitete, Lenkijoje.

Kaip teigia Kauno kolegijos Verslo vadybos katedros vedėja Gelmina Motiejūnė, organizuojant šį forumą siekiama skatinti verslo bei švietimo institucijų bendradarbiavimą ir dalintis žiniomis bei patyrimu apie verslo sąlygas, galimybes ir perspektyvas skirtingose šalyse.

You may also like...