Startuolių parodoje – Kauno kolegiją atstovaujanti įmonė

Startuolių parodoje – Kauno kolegiją atstovaujanti įmonėLapkričio 4–5 dienomis „Litexpo“ rūmuose Vilniuje vyko kasmetinė paroda–konferencija „Išmani Lietuva 2016“, kurioje dalyvavo Kauno kolegiją atstovaujanti įmonė UAB „Telelita“, vadovaujama Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytojo Renaldo Tatorio.

Šioje parodoje dalyvauti galėjo startuolių kriterijus atitinkančios verslo organizacijos, t. y., jaunos technologijų ar biotechnologijų sektoriuose dirbančios įmonės. UAB „Telelita“ pateko tarp dešimties atrinktų Lietuvos įmonių startuolių, kurios turėjo išskirtinę galimybę šiame nacionaliniame suvažiavime pristatyti teikiamas paslaugas bei komercializuotus produktus.

Startuolių parodoje – Kauno kolegiją atstovaujanti įmonėParodos–konferencijos metu ši įmonė pristatė inovatyvią lazerinę grafiką bei animaciją, kuri pritaikoma reklamos ir kitų kūrybinių industrijų sektoriams. Taip pat pademonstravo ir kitus siūlomus produktus: daugiaspalvį vidaus patalpų architektūrinio apšvietimo lazerinį projektorių ir SPA ar grožio industrijoje taikomą fotodinaminės terapijos įrenginį, kuris veikia lazerinių diodų pagrindu. Pastarasis įmonės produktas sulaukė itin didelio susidomėjimo ne tik iš lietuvių, bet ir iš užsieniečių parodos lankytojų.

Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytojas R. Tatoris džiaugiasi galimybe pabūti tarp kitų startuolių ir teigia kad „dalyvavimas tokiose parodose padeda ne tik užmegzti naudingus ryšius, reikalingus tolimesnei aukštųjų technologijų įmonių plėtrai, bet ir suartinti akademinį bei verslo sektorius, kas ypač reikalinga rinkos poreikiams nustatyti“.

You may also like...