„Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikų patirtys studentams

„Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikų patirtys studentamsKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedra jau antri metai iš eilės vasario mėnesį rengia paskaitų ciklą „Sporto verslo projektai ir viešinimas“, kurio metu būsimieji sporto vadybininkai kompetencijas ir gebėjimus vadybos srityje plėtoja susitikdami su šios srities profesionalais.

Šiais metais vasario 2 dieną Sporto vadybos trečiakursius Kauno kolegijoje aplankė „JSO badmintono sporto klubo“ prezidentas Marijus Stankevičius, o vasario „Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikų patirtys studentams8-ąją savo profesine patirtimi dalijosi „Sabonio krepšinio centro“ projektų vadovas Irmantas Birbalas. Į šiuos susitikimus atvykę trečiakursiai iš praktikų lūpų sėmėsi žinių, kaip rengti sporto renginių viešinimo gaires bei sporto paramos pasiūlymus.

Studentai sutiko, jog susitikimas su sporto vadybos profesionalais, kurie savo idėjas jau yra pavertę realiais projektais ir darbais, buvo itin vertingas. Paskaitose dalyvavę būsimieji sporto vadybininkai jau labai greitai žengs į sporto rinką, todėl šis paskaitų ciklas – tai įžanga į profesinę veiklą.

You may also like...