„Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikai perdavė patirtis studentams

„Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikai perdavė patirtis studentamsKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedra vasario mėnesį rengė paskaitų ciklą „Sporto verslo projektai ir viešinimas“ – pakvietė dalintis patirtimi sporto verslo projektų atstovus-praktikus, kurie savo idėjas pavertė realiais projektais, darbais.

Vasario 4 dieną Kauno kolegijoje viešėjo „Įmonių sporto lyga“ prezidentas Esmiraldas Sliežauskas, kuris dalijosi patirtimi, kaip įkūrė gerai žinomas „Švyturio Kauno krepšinio lygą“ ir „Kauno tinklinio mėgėjų lygą“. Būsimieji sporto vadybininkai domėjosi, ka„Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikai perdavė patirtis studentamsip pavyksta pritraukti tokį gausų lygose rungtyniaujančių komandų skaičių – 110, kaip ruošiami krepšinio ir tinklinio teisėjai. Prezidentas pakvietė studentus prisijungti prie lygos administravimo personalo, skatino nebijoti prisiimti atsakomybės, kuri tenka organizuojant įvairius sporto projektus.

Vasario 10 dieną Į susitikimą atvyko Irmantas Birbalas – Paysera U-16 Europos jaunučių krepšinio čempionato varžybų organizacinio komiteto vadovas. Šis susitikimas dalyviams itin įsiminė, kadangi jo metu vadovas atskleidė žiūrovams nematomą sporto renginių metu atliekamą organizacinį darbą.

„Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikai perdavė patirtis studentamsStudentai išsamiai buvo supažindinti, kada įvyko pirmieji susitikimai Lietuvos krepšinio federacijoje rengiantis čempionatui, kaip pasidalijama pareigomis ir atsakomybėmis, kada atvyko Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA atstovai ir kokie testavimo darbai vyko čempionato išvakarėse. Priminsime, jog pats čempionatas vyko Kaune, Lietuvos šešiolikmečiams susiklostė sėkmingos aplinkybės – iškovota antroji vieta. Pasak I. Birbalo, tai vienas sėkmingiausių čempionatų Lietuvos istorijoje.

Sporto vadybos studijų programos viena iš prioritetinių veiklų – savanorystė. Šiame čempionate vienas praėjęs atranką savanoris buvo Kauno kolegijos Sporto vadybos studijų programos studentas. Būtent savanorystės svarbą rengiant sporto renginius išskyrė Paysera U-16 vadovas, kuris studentus skatino pirmuosius žingsnius žengti būtent šioje srityje.

„Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikai perdavė patirtis studentamsVasario 12 dieną Kauno kolegijoje viešėjo Darius Baltrušaitis ir Gediminas Rožinskas – Kaune statomos paplūdimio tinklinio arenos iniciatoriai ir pagrindiniai investuotojai. Bendrasavininkai pasakojo apie tai, kaip kilo idėja statyti universalią „Smėlio areną“, su kokiais sunkumais susidūrė ir kokių žinių bei gebėjimų jiems prireikė. Studentams buvo puiki proga sužinoti, kokias savybes turi turėti sporto vadybininkas, norintis sukurti sporto produktą.

„Smėlio arenos“ vadovai pareiškė norą aktyviai bendradarbiauti su Kauno kolegija, nes mato perspektyvas studentų praktikos atlikimo, komplekso administravimo ir įdarbinimo klausimais. Taip pat Kauno kolegijos studentai gavo pakvietimą atidarius areną įsitraukti į savanorystės veiklą – organizuoti tiek mėgėjiško, tiek profesionalaus lygmens varžybas, turnyrus ir kt.

„Sporto verslo projektai ir viešinimas“: praktikai perdavė patirtis studentams

 

You may also like...