Sporto vadybos trečiakursiai dovanojo šventę vaikams

Minėdami Tarptautinę savanorystės dieną, gruodžio penktąją Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedra organizavo socialinę akciją „Pažink aktyvų laisvalaikį“. Šventėje dalyvavo Kauno miesto savivaldybės globos namų auklėtiniai.

Sporto vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas pasakojo, kad idėja suorganizuoti šį renginį gimė apmąsčius, kad tai būtų graži akcija prieš Kalėdas, turinti abipusę naudą: bus įprasminti studentų sporto vadybos praktiniai įgūdžiai ir suteiktos geros emocijos atvykusiems vaikams.

Džiugių emocijų iš tiesų netrūko – renginį inicijavę Sporto vadybos trečiakursiai mažiesiems paruošė visą puokštę pačių nuotaikingiausių rungčių ir konkursų. Jų laukė netradicinis žaidimas „Karavanas“, kurio metu aiškintasi, kuris žaidėjas taikliausiai meta į krepšinio lanką. Taip pat suorganizuotos net dvi estafetės, pareikalavusios ne tik vikrumo, bet ir loginio mąstymo.

Renginio dalyvių laukė ir azartiškasis „Hel-pongas“, kurio metu varžytasi, kuri komanda į taikinį pataikys daugiau teniso kamuoliukų. Beje, mažieji turėjo progą sužinoti apie Lietuvoje vis labiau populiarėjantį lėkščiasvydį, dar vadinamą „Frisbee“, ir susipažinti su šio žaidimo, kaip profesionalaus sporto, taisyklėmis. Anot trečiakursių, pastarosios sporto šakos jie laukė labiausiai, nes buvo įdomu išsiaiškinti, kaip „Hel-pongas“ seksis skirtingo amžiaus žaidėjams.

„Savanorystė – tai pirmieji studentų žingsniai ir proga prisiliesti prie sporto veiklos ir renginių organizavimo; galimybė išmokti prisitaikyti prie nuolat kintančių situacijų bei greitai surasti tinkamiausius sprendimų būdus. Smagu matyti, kai studentai įgauna pasitikėjimo savimi ir drąsiai paima situaciją į savo rankas“, – po renginio įspūdžiais dalijosi Sporto vadybos trečiakursius kuravusi lektorė Jolanta Simanavičienė ir džiaugėsi, kad studentai išpildė jos lūkesčius.

Sporto vadybos trečiakursiai dovanojo šventę vaikams

Sporto vadybos trečiakursiai dovanojo šventę vaikams

You may also like...