Sporto vadybos studentams – daugiau tarptautinės praktikos galimybių

Sporto vadybos studentams nusimato daugiau tarptautinių galimybiųSavaitė po šv. Velykų Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedros vedėjui dr. Andriui Brusokui buvo produktyvi – dėstytojas balandžio 2–10 dienomis stažavosi Ispanijoje, kur susitiko su dviejų sporto klubų – „Valencia Basket“ bei Gandios miesto sporto centro – atstovais.

Stažuotės metu katedros vedėjas dalijosi profesine patirtimi, klubų nariams skaitė paskaitas apie sporto psichologiją ir vedė praktinius krepšinio užsiėmimus, o gerosios patirties sėmėsi iš partnerių – gilinosi į šių klubų valdymo sistemą. Pats dr. A. Brusokas neslepia, jog be žinių sklaidos į stažuotę leidosi turėdamas ir dar vieną tikslą – suteikti Sporto vadybos studentams tarptautinės praktikos galimybes ir profesinės patirties, kurios šie galėtų pasisemti modernumu pasižyminčiuose sporto klubuose.

Sporto vadybos studentams nusimato daugiau tarptautinių galimybiųIspanijoje aplankyti sporto klubai – vieni iš inovatyviausių visame pasaulyje. Šiandien „Valencia Basket“ – Eurolygos komanda, Ispanijos krepšinio lygos čempionai, rugsėjį atidarę itin modernų sporto kompleksą. Šis klubas turi penkiasdešimt jaunimo krepšinio komandų, kuriose žaidžia maždaug aštuoni šimtai jaunuolių. Modernumu išsiskiria ir Gandios sporto kompleksas, teikiantis laisvalaikio bei sveikatingumo paslaugas ir plačiai auditorijai (tiek jaunimui, tiek pagyvenusiems žmonėms) yra paruošęs galimybes sportuoti įvairias sporto šakas (nuo lengvosios atletikos iki futbolo, krepšinio, plaukimo ir kt.).

Įdomu pastebėti, kad „Valencia Basket“ jau turi bendradarbiavimo su užsienio aukštosiomis mokyklomis patirties – jau kurį laiką klubas bendradarbiauja su Didžiosios Britanijos Volčesterio universitetu, o po dr. A. Brusoko vizito šiuo bendradarbiavimo pavyzdžiu seks ir Kauno kolegija – jau nuo ateinančių metų Sporto vadybos studentams bus suteiktos galimybės profesinę praktiką atlikti minėtuose klubuose Ispanijoje.

Sporto vadybos studentams nusimato daugiau tarptautinių galimybiųSmagu, kad pasidalijus Kauno kolegijos Sporto vadybos katedros patirtimi, sulaukėme susidomėjimo bei rimto požiūrio į mūsų instituciją. Šiandien labai svarbu turėti rimtus tarptautinius užsienio partnerius. Džiaugiuosi, kad atradome klubus, kurie užsiima lietuviams pačia priimtiniausia sporto šaka – krepšiniu, ir aptarėme galimybes atlikti lyginamąsias analizes tarp didžiausių Lietuvos bei Ispanijos krepšinio klubų“, – po stažuotės įspūdžiais dalijosi katedros vedėjas dr. A. Brusokas.

You may also like...