Sporto vadybos studentai apdovanoti už atliktą tyrimą

2017–2018 mokslo metų Pavasario semestre Verslo fakulteto Turizmo ir laisvalaikio katedros Sporto vadybos studijų programos terčiakursiai aktyviai prisidėjo prie tarptautinio „Nobanet“ projekto įgyvendinimo. Projekto dalyvė – Vokietijoje įsikūrusi įmonė „SPORTident GmbH“, gaminanti orientavimosi sporto atributiką ir priemones – pavedė atlikti užsakomąjį tyrimą, kuriuo būtų siekiama išanalizuoti „SPORTident GmbH“ marketingo kompleksą bei parengti integracijos į Lietuvos rinką planą.

Tyrimas buvo Sporto vadybos studijų programos Sporto marketingo modulio projekto dalis. Bendradarbiaujant su „SPORTident Baltic“ prezidentu A. Andersons, įmonei buvo sugeneruoti net 8 pasiūlymai, kaip efektyviai veikti Lietuvos rinkoje. A. Andersons, prezidentas Baltijos šalims, vertindamas projekto praktinį pritaikymą, turinį ir kūrybingumą, išrinko tris geriausiai pasirodžiusias komandas, kurias apdovanojo įmonės firmine produkcija.

Ši užduotis studentams suteikė galimybę ne tik geriau įsisavinti bei praktikoje pritaikyti įgytas teorines žinias, bet ir didinti kolegijos bendruomenės tarptautinį bendradarbiavimą, globalų požiūrį į verslą ir jo vadybą.

 

You may also like...