Sporto vadybos studentai sėkmingai bendradarbiauja su LKF

Sporto vadybos studentai sėkmingai bendradarbiauja su LKFPanašu, jog Kauno kolegijoje Vadybos ir ekonomikos fakultete Sporto vadybą studijuojančių studentų lūkesčiai tampa vis labiau pateisinami. Nuo šių mokslo metų pradžios Sporto vadybos programoje pradėjęs dėstyti Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius Martynas Račkauskas atvėrė galimybes, skatinančias studentų ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) bendradarbiavimą.

Galimybė bendradarbiauti su LKF ir gilinti profesinę kompetenciją profesinėje veikloje suteikta talentingiems Sporto vadybos antrakursiams (SV-5). Šia galimybe studentai jau spėjo pasinaudoti, savanoriaudami Moksleivių krepšinio lygos renginyje „Žvaigždžių diena 2017“ bei savo akimis pamatydami, kaip šis renginys organizuojamas bei įgyvendinamas.

„Savanoriaudami šiame renginyje, praktiškai pritaikėme studijų metu įgytas žinias. Prisidėdami prie šio renginio, gavome nepakartojamą galimybę suprasti, kaip organizuojamas aukščiausio lygio sporto renginys, kurį kuruoja Lietuvos krepšinio federacija“, – po renginio „Žvaigždžių diena 2017“ savo įspūdžiais dalijosi SV-5 grupės studentai, pridurdami, jog tai, apie ką svajojo stodami į šią studijų programą, tapo realybe.

Džiaugsmo dėl bendradarbiavimo su Lietuvos krepšinio federacija neslepia ir Sporto vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas. „Esu laimingas, jog dėstytojas M.Račkauskas greitai perprato Sporto vadybos katedros prioritetines veiklos sritis ir rado bendrą kalbą su studentais“, – teigia katedros vedėjas.

M. Račkausko užmojai skatinti studentų ir darbdavių bendradarbiavimą neapsiriboja vien LKF. Šiuo metu lektorius išvykęs į Daniją (Lillebaelt Academy – University of Applied Sciences) derinti bendradarbiavimo galimybes su Sporto vadybos programos dėstytojais bei studentais.

Lauksime daugiau džiugių žinių!

You may also like...