Sporto vadybos pirmakursiai sėmėsi patarimų, kaip pasiruošti darbo pokalbiui

Sporto vadybos pirmakursiai sėmėsi patarimų, kaip pasiruošti darbo pokalbiuiPokalbis dėl darbo visai nebaisus, jei žinai, kaip išsisukti nuo pačių netikėčiausių klausimų. Nuo šiol Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos pirmakursiams eiti į darbo pokalbį bus tikrai lengviau. Trečiadienį, sausio 4 dieną, „Lyderystės ir karjeros valdymo“ paskaitos metu patarimų, kaip elgtis darbo pokalbiuose jie išgirdo iš tikros profesionalės – UAB „Headex Group“ atstovės Jolantos Mizeikytės – lūpų.

Sporto vadybos pirmakursiai sėmėsi patarimų, kaip pasiruošti darbo pokalbiuiPaskaitos metu J. Mizeikytė studentams dalijo patarimus apie tai, kaip reikėtų pristatyti save darbo pokalbio metu, paaiškino, kaip išsisukti iš suktų klausimų ir atskleidė, kas po tokiais klausimais, iš tiesų, slypi. Būsimieji sporto vadybininkai drauge su įdarbinimo profesionale imitavo pokalbio dėl darbo situacijas ir diskutavo, kokius sprendimus reikėtų priimti konkrečiais atvejais.

Šios paskaitos klausęsi studentai Milita ir Lukas pripažino, kad nuo šiol eiti į darbo pokalbį bus tikrai lengviau. Milita teigė, kad susitikimo su „Headex Group“ atstove metu ji sužinojo Sporto vadybos pirmakursiai sėmėsi patarimų, kaip pasiruošti darbo pokalbiuidaug naudingos informacijos, taip pat jai buvo labai įdomu išgirsti dažniausiai darbdavių užduodamus klausimus, kurie studentę, išties, nustebino.

Studentei paantrino ir jos kurso draugas Lukas, pripažindamas, kad tokių į paskaitas atvykstančių svečių dėka, mokomasis dalykas tampa žymiai įdomesnis. Pirmakursiai džiaugėsi, kad paskaitos viešnia jiems suteikė ne mažai naudingų patarimų, kuriuos jie, neabejotinai, panaudos susitikdami su būsimaisiais darbdaviais.

You may also like...