Sporto vadybos katedra tęsia bendradarbiavimą su Kauno „Žalgiriu“: pademonstravo integruotą krepšinį

Sporto vadybos katedra tęsia bendradarbiavimą su Kauno „Žalgiriu“: pademonstravo integruotą krepšinįKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos studentai bei absolventai ir toliau sėkmingai įsitraukia į integruoto sporto siūlomo modelio „Sportas visiems“ veiklas.

Visai neseniai Eurolygos rungtynių didžiosios pertraukos metu „Žalgirio“ arenoje susirinkusiems žiūrovams Sporto vadybos katedros vedėjas, Lietuvos integruoto sporto asociacijos prezidentas dr. Andrius Brusokas kartu su Sporto vadybos trečiakursiais bei absolventais pristatė „Sporto visiems“ idėją ir pademonstravo integruoto krepšinio žaidimą.

Tradicinėje treniruotėje sudalyvavo ir drauge su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos atstovais šią unikalią sporto šaką išbandė Eurolygos inicijuojamo bei Kauno „Žalgirio“ vykdomo socialinio projekto „One Team“ dalyviai – Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus jaunuoliai.

„Užsienyje žmonių požiūris kiek kitoks, jie gausiai renkasi į vežimėlių sporto rungtynes, jiems tai tarsi pramoga ir geras laiko praleidimas. Tokie projektai kaip šis padeda keisti požiūrį į vežimėlių krepšinį, kaip profesionalų sportą“, – po įkvepiančių integruoto krepšinio rungtynių įspūdžiais dalijosi „One Team“ projekto svečias, Italijoje šį sezoną profesionalaus sportininko kelią pradėjęs Žymantas.

Kauno kolegijos Sporto vadybos studentai Kauno „Žalgirio“ arenoje integruoto krepšinio žaidimą pristato bei su „One Team“ projekto dalyviais susitinka nebe pirmąjį kartą. Dar gruodį šis unikalus žaidimas buvo demonstruojamas prieš rungtynes su Vokietijos čempionais, Bambergo „Brose“ klubu (apie tai rasite čia).

You may also like...