Sporto vadybos katedra bendradarbiauja su Lietuvos skrajojančio disko federacija

Sporto vadybos katedra bendradarbiauja su Lietuvos skrajojančio disko federacijaPaskutinį lapkričio šeštadienį Kauno kolegijos sporto vadybos katedra kartu su Lietuvos Skraidančiojo disko Federacija pakvietė Lietuvos komandas į atvirą lėkščiasvydžio komandinį turnyrą „LUČ 2017 Tryouts“. Turnyras buvo sumanytas siekiant Lietuvos lėkščiasvydžio klubams geriau pasiruošti artėjančiam uždarų patalpų Lietuvos lėkščiasvydžio čempionatui (LUČ) ir išsibandyti jėgas su kitais klubais.

Turnyre dalyvavo 6 ekipos, kurios ruošiasi dalyvavimui LUČ: „Voriukai“ (Vilnius), „Skraidantys drambliai“ (Kaunas), „Velniai“ (Jurbarkas), „KossMix“ (Vilnius), „Marių Meškos“ (Klaipėda) ir „Žalieji velniai“ (Kaišiadorys). Visos komandos sužaidė po 5 rungtynes (grupės rato varžybose) ir 6-as dėl galutinės pozicijos.

15216029_1233970383308370_86744776_oVilniečių komanda „KossMix“ atvyko su tvirta sudėtimi ir viso turnyro metu nesutiko savęs verto priešininko, bei šį turnyrą laimėjo sausu rezultatu – 6 pergalės ir 0 pralaimėjimų. „KossMix“ iškovojo ir žaidimo dvasios apdovanojimą.

Žaidimo dvasia – pagrindinė ultimeito taisyklė ir principas. Ji reiškia, jog žaidėjai siekia aukšto sportinio meistriškumo žaidime bei gerbia savo priešininką. Ultimeite nėra teisėjų, todėl kiekvienas žaidėjas atsakingas už savo veiksmus aikštelėje, kiekvienas sau yra teisėjas, o kilusius ginčus žaidėjai sprendžia tarpusavyje, laikydamiesi garbingo žaidimo principų.

Galutinė komandų rikiuotė po turnyro:

Sporto vadybos katedra bendradarbiauja su Lietuvos skrajojančio disko federacija1. „KossMix“ (+žaidimo dvasia);
2. „Voriukai“ (+MVP);
3. „Velniai“;
4. „Skraidantys drambliai“;
5. „Žalieji velniai“;
6. „Marių Meškos“.

„Noriu pasidžiaugti ir padėkoti SV4 grupės studentui Karoliui Novikovui, kuris Kauno kolegijoje sukūrė lėkščiasvydžio tradicijas. Tai labai išskirtinė sporto šaka, kurią būtina pamatyti ir išbandyti.“ – teigia Kauno kolegijos sporto veiklos vadovas dr. Andrius Brusokas.

You may also like...