Sporto vadybininkių įspūdžiai iš LMKL „Žvaigždžių dienos“

Sekmadienį, kovo 5 dieną, Kauno kolegijos Sporto vadybos antrakursės turėjo galimybę viename didžiausių Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) renginių „Žvaigždžių diena“ sudalyvauti ne kaip žiūrovės, bet kaip šios šventės organizatorės.  Tokią galimybę joms suteikė Sporto vadybos katedros ir LMKL bendradarbiavimas.

Sporto vadybininkių įspūdžiai  iš LMKL „Žvaigždžių dienos“Ši savanorystė – nebuvo vienos dienos darbas. Kaip teigia studentės, pasiruošimas renginiui prasidėjo prieš dvi savaites. „Prieš renginį mums teko atlikti nemažai darbų: siųsti kvietimus į renginį, skambinti renginio svečiams ir mokykloms, raginti juos atvykti į šventę, iškabinti renginio plakatus, rašyti ir koreguoti šventės scenarijų, sugalvoti konkursus, kurie skelbiami pertraukėlių metu. Taip pat teko prisidėti ir prie techninio planavimo: rūbinių, marškinėlių, prizų paruošimo,  sėdėjimo vietų suskirstymo ir panašiai“, – įspūdžiais dalijosi studentės.

Nors renginio dieną netrūko stresinių situacijų, tačiau merginos jas įveikė be didesnių nesklandumų. „Tikrai nutiko tokių situacijų, kurios susiklostė tiesiog ekspromtu, o mūsų vadovė buvo užsiėmusi, pasakė, jog iš kiekvienos situacijos stengtumėmės išsiversti pačios. Jau po renginio savo vadovės paklausėme, kaip mums sekėsi, ir ji teigė, kad su paskirta užduotimi puikiai susidorojome“, – džiaugėsi studentės.

Sporto vadybininkių įspūdžiai  iš LMKL „Žvaigždžių dienos“Renginio dieną savanorės neturėjo nei vienos laisvos akimirkos: reikėjo derinti daugybę detalių tiek su televizijos režisiere, tiek su renginio vedėjais, tiek su šokėjomis, tačiau, kaip pačios teigia,  galimybė savanoriauti renginyje „Žvaigždžių diena“ suteikė labai daug naudingos patirties. „Savanorystė – tai tarsi mūsų laisvalaikis. Tai galimybė praktiškai pritaikyti paskaitų metu įgytas teorines žinias, pačiam savo kailiu pamatyti, kaip vyksta pasiruošimas renginiams, suprasti, kiek tokiam renginiui įdedama pastangų ir patirti, jog sporto vadybininko darbas nėra toks lengvas, kaip gali atrodyti salėje sėdinčiam žiūrovui“, – teigė studentės.

Sporto vadybininkių įspūdžiai  iš LMKL „Žvaigždžių dienos“Būsimųjų sporto vadybininkių savanorystė LMKL renginyje „Žvaigždžių diena“  nebuvo pirma. Merginos taip pat prisidėjo prie gruodžio mėnesį vykusių Europos taurės varžybų organizavimo. Studentės džiaugiasi, kad Sporto vadybos studijų programoje suteikiama daug galimybių atlikti praktiką ar susirasti vietas savanorystei bei teigia, kad prie to itin prisideda katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas, kuris deda visas pastangas, stengdamasis įtraukti studentus į sportinę veiklą.

You may also like...