Sporto vadybininkai patirties sėmėsi sporto organizacijose

Sporto vadybininkai patirties sėmėsi sporto organizacijoseKauno kolegijos Sporto vadybos katedra, kaip ir kasmet, Sporto vadybos trečiakursiams suorganizavo išvykas į sporto organizacijas Kaune, kurias kuravo dėstytojas dr. Audrius Šimkus. Šių vizitų tikslas – iš arti pamatyti ir suprasti, kaip sporto organizacijose vykdomos inovacijos ir apmąstyti būdus, kaip jos galėtų būti įgyvendinamos. Taip pat šie vizitai buvo puiki galimybė, stengiantis apsispręsti, kokią organizaciją pasirinkti savo baigiamosios praktikos vieta.

Įspūdžiais dalinasi studentai

Pirmosios išvykos metu aplankėme ledo ritulio mokyklą „Griunvaldas“, kuri įsikūrusi prekybos centro „Akropolis“ trečiajame aukšte. Mus pasitiko šios mokyklos direktorius Linas Paražinskas. Šios sporto organizacijos direktorius buvo matytas jau nebe pirmą kartą: praėjusiais metais jis dalyvavo atviroje paskaitoje „Atrask ledo ritulį“. Ledo ritulio mokyklos direktorius pasidalino su mumis patirtimi apie šią sporto šaką, papasakojo mokyklos įsikūrimo istoriją ir supažindino su patalpomis bei jų trūkumais. Taip pat turėjome galimybę iš arti pamatyti ledo ritulininkų aprangas ir išgirsti įvairias, varžybose nutikusias, istorijas. Susidomėjusiems ledo rituliu studentams, L. Paražinskas pasiūlė atlikti šioje mokykloje profesinę praktiką.

Antrosios išvykos metu svečiavomės „Vilko kartodrome“, kuris įsikūręs Kaunakiemio g. 5. Čia mus pasitiko įmonės direktorius Gintaras Kaminskas ir šioje organizacijoje dirbanti administratorė bei lenktynininkas Tomas Kaminskas. Jie mus supažindino su šios įmonės įsikūrimo istorija, su iššūkiais, kuriant „Vilko kartodromą“, papasakojo apie kartingus bei jų veikimo ypatybes ir vykstančias varžybas.

Šio vizito įmonėje metu Tomas Kaminskas pristatytė automobilių sportą. Jis papasakojo apie lenktyninio automobilio ypatybes, supažindino, kaip viskas veikia ir pasidalino įspūdžiais apie varžybas. Norintys galėjo įsėsti į šį automobilį ir pamatyti, kaip viskas atrodo iš vidaus.

Trečioji aplankyta vieta – laipiojimo centras „Miegantys drambliai“. Čia mus pasitiko įmonės direktorė Inga Kupetytė-Bunevičienė. Ji entuziastingai papasakojo apie įmonės veiklos pradžią, paaiškino kaip kilo mintis įkurti šią organizaciją ir atskleidė, su kokiais sunkumais susidūrė, norėdama įkurti tokį laipiojimo centrą. I. Kupetytė-Bunevičienė paaiškino apie šios organizacijos veiklą, papasakojo apie laipiojimo trasas bei vykstančias varžybas. Taip pat įmonės direktorė pakvietė mus artimiau susipažinti su šia sporto šaka ir atlikti šioje įmonėje praktiką.

Paskutinioji mūsų aplankyta vieta – Kauno „Jaunalietuvių sporto organizacijos“ mokykla, šaudymo klasė. Šioje mokykloje mus pasitiko šaudymo trenerė, kuri papasakojo apie šią sporto šaką, aprodė ginklus ir juos apibūdino. Vizito šioje organizacijoje metu buvome supažindinti su šaudymo taisyklėmis, vykstančiomis varžybomis ir galimais šios sporto šakos sunkumais. Šio vizito metu turėjome galimybę išbandyti savo jėgas, šaudydami į taikinius, ir visi įsitikinome, jog šaudymas nėra tokia lengva sporto šaka kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šio vizito pabaigoje trenerė pasiūlė mums atlikti baigiamąsias praktikas ir prižadėjo, jog atlikti jas šioje mokykloje bus tikrai įdomu.

You may also like...