Sporto vadybininkai kontaktus mezgė Sporto mugėjė

Sporto vadybininkai bendradarbiavimo kontaktus mezgė Sporto mugėjėKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedros studentai kartu su lektore Indre Knyviene ir katedros vedėju dr. Andriumi Brusoku vasario pabaigoje lankėsi ir kontaktus mezgė Lietuvos sporto universiteto organizuojamoje sporto mugėje.

Vizito metu pavyko susipažinti su įvairių sporto šakų atstovais, kuriems buvo pristatyta Sporto vadybos programa, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Mugėje studentams pavyko analizuoti ir palyginti  įvairių  tiekėjų sporto inventorių, kuris yra svarbus dalykas kiekvienoje sporto srityje.

Sporto vadybininkai bendradarbiavimo kontaktus mezgė Sporto mugėjėDidžiausią susidomėjimą bendradarbiauti su Kauno kolegijos sporto vadybininkais išreiškė Lietuvos golfo federacijos varžybų komiteto pirmininkas Tomas Pranevičius. „Artimiausiu metu pasirašysime bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos profesionalų golfo asociacija, pasaulyje  tai viena populiariausių sporto šakų“, – informuoja dr. A. Brusokas.

You may also like...