„Sporto lavina“: nuotaikingos estafetės ir konkursai

„Sporto lavina“: nuotaikingos estafetės ir konkursai Spalio 6 dieną Kauno kolegijos pirmakursiai rinkosi į akademiniame miestelyje atsinaujinusį sporto kompleksą. Kultūrinės veiklos ir sporto centras organizavo šventę „Sporto lavina“. Rytinis šaltukas privertė padaryti atlikti mankštą, kad estafečių ir individualių rungčių metu nebūtų traumų.

Šventę atidarė užduotis „Linksmoji estafetė“,, kurios metu sportininkai šokinėjo per virtutę,varėsi futbolo kamuolį, nešė teniso kamuoliuką su badmintono rakete, susikibę rankomis bėgo 20 metrų atstumą. Pirmąją vietą iškovojo KN-5 komanda, antrą vietą laimėjo MT-5, tretieji liko BD-5 komanda.Estafetėje dalyvavo net 19 komandų.

„Sporto lavina“: nuotaikingos estafetės ir konkursai Kita estafetė buvo pavadinta „Sunkioji estafetė“, kurios metu dalyviai vykdė šias atskiras rungtis: 330 m bėgimą, karstymasi lauko gimnastikos kompleksu, lipimą metaliniu strypu į viršų, taikliu metimu į krepšį.Čia geriausiai sekėsi ir pirmieji liko KN-5-2, antri GD-5 , trečiąją vietą iškovojo KN-5 komandos.

Po komandinių estafečių rengtas konkursas kuratoriams „Taiklioji kojelė“, kurioje nepralenkiama buvo anglų kalbos dėstytoja Simona Jankauskaitė.

Antroje šventės dalyje buvo organizuojamos atskiros individualios rungtys, pristatome rezultatus:

Merginų baudų metimo „Taiklioji rankelė“ konkursas

1 vieta: Inga Žukauskaitė TS-5;
2 vieta: Živilė Šložikaitė TV5-2;
3 vieta: Austė Uselytė TM-5.

Vaikinų baudų metimo „Taiklioji rankelė“ konkursas

1 vieta: Kristijonas Zakas SV-5;
2 vieta: Martynas Valters SV-5;
3 vieta: Antanas Pocius TS-5.

Merginų prisitraukimų konkursas

Lyderė – Silvija Latožaitė DI-5.

Vaikinų prisitraukimų konkursas

1 vieta: Darius Malkonis GD- 5
2 vieta: Dainius Kvietkus MM 5/1
3 vieta: Eitvydas Grimala MT- 5

Merginų giros kėlimo konkursas

1 vieta: Dovilė Bukauskaitė TS- 5
2 vieta: Kristina Morkevičiutė DŪ- 5
3 vieta: Gerda Kavoliūnaitė DŪ- 5

Vaikinų giros kėlimo konkursas

1 vieta: Lukas Linkevičius KN-5;
2 vieta: Laurynas Janutis MT-5;
3 vieta: Kęstutis Kislius TS-5.

„Sporto lavina“: nuotaikingos estafetės ir konkursai Šventės pabaigoje visi sugužėjo prie virvės traukimo rungties, kurioje ir vėl varžėsi komandos. Merginų grupėje pirmą vietą laimėjo MS-5 komanda,antroji liko TS-5 komanda. Vaikinų virvės traukimo rungtyje stipriausi buvo SV-5, antrieji KN-5, tretieji liko KT-5 komanda.

Pležo tinklinio akštelėje vyko konkursas „Prizų lietus“ kiekvienas dalyvis pataikęs į vieną iš keleto taikinių galėjo laimėti KK prizus.

Susumavus visų estafečių ir rungčių rezulatus buvo išrinktos sportiškiausios Kauno kolegijos pirmakursių grupės:

1 vieta: TS-5;
2 vieta: KN-5;
3 vieta: SV- 5.

Tai tradicija tapęs Kauno kolegijos renginys. Kultūrinės veiklos ir sporto centras, renginio organizatoriai, dėkoja visiems dalyviams ir linki sportiškų mokslo metų.

Kviečiame žiūrėti fotoalbumą.

You may also like...