Socialinio darbo studijų programos studentai viešėjo ,,Slaugavos“ senelių globos namuose

Socialinio darbo studijų programos studentai viešėjo ,,Slaugavos“ senelių globos namuoseDar visai neseniai praėjusi Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena Kauno kolegijos Socialinio darbo studijų programos pirmo kurso studentams ir dėstytojai Laurai Stumbraitytei buvo ne tik pažymėta tautiškumo, bet ir gerumo spalvomis, mintimis ir nauja specialybės patirtimi.

Ypatingą kvietimą šventės proga apsilankyti „Slaugavos“ senelių globos namuose Socialinio darbo studentai gavo iš įstaigoje dirbančios socialinės darbuotojos, absolventės ir alumnų klubo narės Mirandos Vaičiulytės.

Įstaigos gyventojams studentai atvežė pačių kepto pyrago ir dainų, o mainais gavo gyvenimo istorijų, prisiminimų bei šiltą bendravimą.

Socialinė darbuotoja M. Vaičiulytė pasitiko visą studentų grupę, supažindino su įstaigos veikla bei papasakojo apie savo tiesioginį darbą. Absolventės pasidalinimas savo darbo patirtimi suteikė galimybę studentams iš arčiau pažinti naują, galbūt kažkam būsimą veiklos sritį. „Apsilankymas senelių globos namuose mums buvo itin vertingas ir dėl naujo žvilgsnio į praktinį socialinį darbą su senais žmonėmis“, – teigia studentai.

Šis apsilankymas senelių globos namuose dar kartą įrodė, jog net visai maža dalelė nuoširdaus dėmesio, bendravimo ar tiesiog tylaus pabuvimo kartu gali suteikti neįtikėtinai daug teigiamų emocijų ir specialybės žinių.

You may also like...