Socialinio darbo profesinio meistriškumo varžytuvės „Vaikai – kietas riešutėlis‘‘ šįmet šurmuliavo Kaune

Socialinio darbo profesinio meistriškumo varžytuvės „Vaikai – kietas riešutėlis‘‘ šįmet šurmuliavo KaunePrieš metus Kauno kolegija socialinio darbo profesinio meistriškumo konkurse užėmė pirmą vietą ir taip įsipareigojo renginio tradiciją pratęsti Kaune. Kovo 12 dieną Kauno kolegijoje organizuotame renginyje dalyvavo Panevėžio, Šiaulių, Kolpingo, Šv. Ignaco Lojolos ir Kauno kolegijų komandos.

Socialinio darbo profesinio meistriškumo varžytuvės „Vaikai – kietas riešutėlis‘‘ šįmet šurmuliavo KauneŠių metų renginio tema buvo „Socialinis darbas su vaikais“. Varžytuvėse dalyvavusios komandos parengė ne tik asmeninius komandos pristatymus, bet ir naujo metodo, galimo taikyti darbe su vaikais, demonstraciją. Antroje varžytuvių dalyje komandos kūrė profesionalaus socialinio darbuotojo paveikslą, ruošė socialinio darbo su vaikais šūkius ir atsakinėjo į iš anksto pačių komandų paruoštus klausimus apie socialinį darbą su vaikais.

Kiekviena užduotis buvo vertinama skiriant komandoms „graikinius riešutus“, o komandas galėjo vertinti ne tik dėstytojų komisija, tačiau ir sirgaliai bei pačios komandos. Renginio pabaigoje, suskaičiavus visus riešutus paaiškėjo, kad daugiausia jų surinko Šv. Ignaco Lojolos komanda ir kitais metais tradicinis Socialinio darbo studijų programos studentus, absolventus ir dėstytojus sukviečiantis renginys bus organizuojamas būtent šioje kolegijoje. Kauno kolegijos, socialinio darbo katedros vedėja Virginija Kondratavičienė Šv. Ignaco Lojolos komandai įteikė pereinamą prizą, kuris kitais metais atiteks kitai komandai nugalėtojai.

Socialinio darbo profesinio meistriškumo varžytuvės „Vaikai – kietas riešutėlis‘‘ šįmet šurmuliavo KauneKuriamos ir perduodamos tradicijos visuomet suteikia papildomos vertės bei reikšmės bet kokiai veiklai. Kurti naujus renginius ar šventes nėra labai sudėtinga, tačiau siekiant jas išsaugoti ir paversti tradicinėmis – reikia nemažai užsispyrimo bei tikėjimo darbo prasme. „Dar pernai, pirmą kartą Panevėžio kolegijoje organizuotas socialinio darbo profesinio meistriškumo konkursas, jau šiais metais gali būti vadinamas tradiciniu, kasmetiniu įvykiu suburiančiu Lietuvos kolegijų Socialinio darbo studijų programų studentus, absolventus ir dėstytojus į kelių valandų dialogą ir pabuvimą kartu“, – teigia Socialinio darbo katedros vedėja Virginija Kondratavičienė.

You may also like...