Socialinio darbo katedros dėstytojai patirties sėmėsi Olandijoje

Socialinio darbo katedros dėstytojai patirties sėmėsi OlandijojeVasario 3–7 dienomis Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Socialinio darbo katedros lektoriai Ilona Kupčikienė ir Ovidijus Grincevičius dalyvavo tarptautinėje savaitėje „Professional Identity in Social Work and Art Therapies“ Nijmegeno taikomųjų mokslų universitete (HAN) Nyderlanduose.

Tarptautinėje savaitėje dalyvavo 73 dėstytojai iš 27 šalių aukštųjų mokyklų ir apie 1000 Nijmegeno HAN aukštosios mokyklos studentų.

Vizito metu lektoriai Ilona Kupčikienė ir Ovidijus Grincevičius vedė praktinius užsiėmimus „Supervision as a Tool for Formation of Social Worker‘s Professional Identity“ HAN universiteto studentams, dalyvavo diskusijose ir debatuose HAN tarptautinės savaitės renginių metu. Dėstytojai dalyvavo diskusijoje dėl Erasmus IP „See me“ projekto leidinio rengimo, su HAN Socialinio darbo katedros dėstytojais ir tarptautinės veiklos koordinatoriumi aptarė mainų ir bendradarbiavimo galimybes tarp HAN ir Kauno kolegijos studentų ir dėstytojų.

Socialinio darbo katedros dėstytojai patirties sėmėsi OlandijojeHAN universitete Socialinio darbo studijų programoje aktyviai taikomi kūrybiniai metodai. Taigi I. Kupčikienė ir O. Grincevičius susipažino sukūrybiniais socialinio darbo metodais taikomais dirbant socialinį darbą su įvairiomis klientų grupėmis. Lektoriai diskutavo su kolegomis iš įvairių užsienio šalių aukštųjų mokyklų apie socialinio darbo studijų programos tobulinimo, studijavimo pasiekimų vertinimo, naujų kūrybinių metodų taikymo ir naujo projekto, teikiant paraišką Erasmus + fondui, kūrimo perspektyvas.

Tarptautinės savaitės metu pagilinti bendradarbiavimo ryšiai su HAN universiteto dėstytojais ir tarptautinės veiklos koordinatoriumi.

You may also like...