Socialinio darbo katedroje žiniomis dalinosi dėstytoja iš Suomijos

Socialinio darbo katedroje žiniomis dalinosi dėstytoja Marja Sirkkola iš Suomijos 2014 metais Kauno Kolegijos Medicinos fakultetas gavo dalinį finansavimą dėstytojo iš užsienio vizitui pagal sutartį Nr. UD-2014-LT-0005 iš Švietimo mainų paramos fondo. Lapkričio 11–26 dienomis į Medicinos fakultetą atvyko dėstytoją Marja Sirkkola iš HAMK universiteto (Suomija), kuri vedė 50 valandų užsiėmimus Socialinio darbo ir Ergoterapijos studijų programų studentams Multisensorinės terapijos temomis pagal patvirtintą planą.

Lapkričio 18–21 dienomis pirmo kurso Socialinio darbo studijų programos studentai buvo supažindinti su šiuo metu Lietuvoje dar nauju kursu „Multisensory Environment Work“. Šį kursą dėstė edukologijos mokslų daktarė Marja Sirkkola iš HAMK University of Applied Sciences.

Socialinio darbo katedroje žiniomis dalinosi dėstytoja Marja Sirkkola iš Suomijos Kursas buvo sudarytas iš teorinių ir praktinių užsiėmimų. Teorinių interaktyvių paskaitų metu lektorė pristatė multisensorinio darbo istoriją, aktualijas ir perspektyvas. Praktiniai užsiėmimai sukėlė studentų susidomėjimą neįprastais metodais, kadangi buvo panaudoti visi penki žmogaus jutimai. Spalvos, masažas, aromaterapija ir kiti įvairūs lietimo metodai leidžia geriau pažinti žmogų ir tuo pačiu didina socialinio darbuotojo empatijos įgūdžius. Su multisensoriniu darbo metodu buvo supažindinti ir socialinio darbo katedros dėstytojai.

Socialinio darbo katedroje žiniomis dalinosi dėstytoja Marja Sirkkola iš Suomijos Ieškant tolimesnių bendradarbiavimo galimybių buvo aplankytas Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras, teikiantis bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas, žmogaus orumą atitinkančią pagalbą fizinę, psichinę, proto ir kompleksinę negalią turintiems asmenims nuo 18 metų. Viešnia iš Suomijos Marja Sirkkola išreiškė norą tęsti pradėtą bendradarbiavimą su socialinio darbo katedros dėstytojais.

You may also like...