Socialinė partnerystė – sveikatai, grožiui ir gyvenimo kokybei

Socialinė partnerystė laikoma efektyviausia  forma, leidžianti greičiausiai ir taikiomis priemonėmis pasiekti norimus rezultatus. Ji vyksta ne demonstracijomis ar streikais, o už derybų stalo.

Tai ir įvyko 2019 m rugsėjo 26 dieną Kauno kolegijos Medicinos fakultete. Tą dieną buvo pasirašyta ilgalaikė bendradarbiavimo sutartis su Odontologijos klinikų grupės Kauno klinika „Denticija“. Klinikos direktorė Aldona Vičiulienė pristatė savo darbuotojų moto Kokybė-Dėmesys-Patirtis. Susitikimo metu jautėsi didžiulis noras bendrauti, šiltas dėmesys kiekvienam sutiktam asmeniui, neišskiriant nei studentų nei studijas aptarnaujančiam personalui. Medicinos fakulteto Dekanas Julius Dovydaitis pokalbio metu pažymėjo bendradarbiavimo svarbą, palaikant stiprų socialinį ryšį tarp dirbančių praktikų bei institucijų, ruošiančių būsimus specialistus.

„Šiandieninė odontologijos rinka reikalauja rengti tik aukštos kvalifikacijos specialistus, įsisavinti sudėtingiausias besikeičiančias technologijas odontologijos srityje, tenkinti darbdavių poreikius, pacientų lūkesčius, jiems tampant sveikesniais, gražesniais ir be abejo gerina gyvenimo kokybę“, – teigė dekanas.

Burnos sveikatos katedros vedėja Daiva Mačiulienė džiaugėsi susitikimu ir pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi, kadangi katedros studentams (tiek burnos higienos, tiek dantų technologijų ir odontologinės priežiūros studijų programų) atsiveria nuostabios galimybės atlikti profesinės veiklos praktikas, pasisemti profesinės patirties dirbant kartu su gydytojais specialistais ar dantų technikais praktikais, įgytas žinias ir profesinius įgūdžius Kauno kolegijoje pritaikyti realioje darbo vietoje. Katedros dėstytojai antrino katedros vedėjai ir dekanui, kad tai tiesiamas tiltas tarp studijų proceso bei praktikos.

Klinikos „Denticija“ direktorė A. Vičiulienė spausdama ranką patvirtino, kad bus galimybė suderinti Burnos sveikatos katedros dėstytojų ir studentų praktinius užsiėmimus klinikos erdvėse, dirbant drauge su aukštos kvalifikacijos specialistais. Įstaigos vadovė aplankė ir studijų aplinkas, laboratorijas, turimą mokymo įrangą, kurią įvertino kaip pačią geriausią ne tik Lietuvoje, leidžiančią užtikrinti burnos sveikatos specialistų teorinio – praktinio mokymo kokybę.

Nuoširdus dėmesys ir pagarba kiekvienam, aukšta paslaugų kokybė, veiklos skaidrumas, aukšta gydytojų odontologų  ir dantų technikų profesinė kompetencija, darnus komandinis darbas – didžiausios vertybės siejančios Odontologijos klinikų grupes „Denticija“ ir Kauno kolegiją.

You may also like...