Socialinė iniciatyva „Ištiesk pagalbos ranką“ : studentai aplankė slaugomus senolius

Socialinė iniciatyva „Ištiesk pagalbos ranką“ : studentai aplankė slaugomus senoliusKauno kolegijos Medicinos fakulteto trečio kurso bendrosios praktikos slaugos studentai jau aštuntus metus iš eilės Pasaulinės pacientų dienos proga dalyvauja akcijoje, kurios tikslas – parodyti dėmesį sergantiems ir slaugomiems senoliams, palinkėti jiems stiprybės, sveikatos ir vilties.

Socialinė iniciatyva „Ištiesk pagalbos ranką“ : studentai aplankė slaugomus senoliusVasario 11-osios akcija siekiama mažinti senų žmonių socialinę atskirtį, suteikti jiems galimybę gyventi oriai ir būti pilnaverte mūsų visuomenės dalimi. Renginio metu sunkiai sergantys slaugos namų pacientai klausėsi istorijų, suteikiančių vilties pasveikti, vaišinosi įvairiaspalviais studentų keptais gardėsiais ir džiaugėsi pokalbiu su jaunais žmonėmis. Pacientams buvo pamatuotas arterinis kraujo spaudimas, o pavargusios sausos rankos išmasažuotos ir teptos drėkinamuoju kremu.

Socialinė iniciatyva „Ištiesk pagalbos ranką“ : studentai aplankė slaugomus senoliusViena iš šios akcijos sumanytojų ir iniciatorių, slaugos katedros dėstytoja Dalė Smaidžiūnienė, teigia, kad ne ką mažiau vertingos patirties kiekvienais metais iš šios socialinės akcijos gauna slaugos studijų studentai ir akcijoje dalyvaujantys dėstytojai. Senolių šypsenos ir padėka – geriausias atlygis medikui, dovanojantis daug gerų emocijų. Lankydamiesi ten, kur slaugomi vieni iš labiausiai pažeidžiamų pacientų, žvelgdami į šių senosios kartos žmonių kantrybę, nuoširdumą, studentai ne tik mokosi bendrauti su pacientais, bet ir susimąsto apie svarbias mūsų visuomenės dvasines bei socialines vertybes. Būtent tai skatina būsimųjų slaugytojų sąmoningumą, ugdo juos kaip asmenybes ir būsimus specialistus.

You may also like...