Seniūnai ir studentų atstovybės nariai susipažino su Pamario kraštu

Seniūnai ir studentų atstovybės nariai susipažino su Pamario kraštuKauno kolegijos Medicinos fakulteto akademinių grupių seniūnai ir studentų atstovybės nariai spalio 5 d., ketvirtadienį, išvyko į edukacinę kelionę link Pamario krašto.

Seniūnai ir studentų atstovybės nariai susipažino su Pamario kraštuPirmoji pažintis su Pamario kraštu prasidėjo Drevernoje J. Gižo etnografinėje sodyboje. Studentai ne tik susipažino su laivadirbio J. Gižo asmenybe, bet buvo atskleista daug įdomių faktų apie burvalčių gamybą, Pamario žvejus, vėtrungių reikšmę.

Seniūnai ir studentų atstovybės nariai susipažino su Pamario kraštuTęsiant kelionę Drevernoje Medicinos fakulteto studentų laukė pažintis su gintaro paslaptimis. Jų metu buvo pristatytas gintaro atsiradimo kelias, atskleistos paslaptys apie gintaro panaudojimo galimybes. Edukacijos dalyviai galėjo pabūti ekspertais atpažįstant tikrąją gintaro žaliavą nuo klastočių.

Seniūnai ir studentų atstovybės nariai susipažino su Pamario kraštuIš Drevernos edukacinės išvykos maršrutas tęsėsi Klaipėdoje. Puiki saulėta diena leido studentams susipažinti su Klaipėdos senamiesčiu bei užsukti pasižvalgyti po Klaipėdos Pilies muziejų. Muziejuje daugybę įvairių vizualizacijų ne tik atskleidžiančių gynybines to laikmečio galimybes bet ir žmonių kasdienybę, jų buitį

You may also like...