Senelių globos namuose sukūrė šventę

DF2Gruodžio 18 dieną Kauno kolegijos Medicinos fakulteto pirmakursiai farmakotechnikai kartu su fakulteto studentų atstovybės nariais, Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvu ir pagrindine šios gerumo akcijos iniciatore – lektore Regina Motiene – vyko į Prienų senelių globos namus.

Pasak akcijos organizatorių, studentų viešnagė globos namuose – jau tradicija tapusi išvyka, kurioje jauni žmonės pamalonina savo dėmesiu ir bendravimu vienišus senjorus.

DF1Šiais metais visų kursų farmakotechnikai nusprendė bent simboliškai prisidėti pinigine išraiška ir padaryti mažą stebuklą prieš didžiąsias šventes. Už surinktas lėšas studentai pripirko vaišių, kurias išdalino globos namų gyventojams, taip pat nepamiršdami asmenų, kurie negalėjo ateiti į paruoštą renginį ir pasigrožėti šokiais, dainomis. Susirinkusius senolius studentės nustebino naminiais pyragais, kuriuos kepė pačios.

DF5
Studentai senoliams surengė pasirodymą. Kai viena iš gyventojų nusprendė pagroti pianinu, išgirdę muziką tautinių šokių grupės nariai ir jų vadovas Kęstutis Pušinaitis pakvietė gyventojus pašokti ir linksmai pajudėti.

Po pasirodymų visi studentai su šios akcijos vadove ir globos namų socialine darbuotoja nusprendė aplankyti palatose gulinčius senolius – kiekvienam jų įteiktas atskiras lauknešėlis.

Senelių globos namuose staigmena laukė ir pačių studentų – svečius namų darbuotojai pakvietė prie didžiulio stalo karštam arbatos puodeliui. Jaunimo dėmesį patraukė pačių gyventojų rankdarbiai, pagaminti iš įvairių medžiagų: medžio, vilnos, molio, siūlų, medžio lapų ir kt.

Kaip pasakojo studentai, pasisėdėjimas neprailgo, nes viena iš aktyviausių senelių globos namų gyventojų pasakojo įvairias istorijas, linksmus nutikimus ir dalinosi savo išgyvenimais. Studentai džiaugėsi, jog išvažiavo su dar geresne nuotaika ir atlikę dar vieną gerą darbą prieš didžiąsias šventes.

You may also like...