Sėkmingas Kauno kolegijos baldininkų startas parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“

Sėkmingas Kauno kolegijos baldininkų startas parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“Vakar, spalio 6 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Vilniuje) prasidėjo 22-oji tarptautinė paroda „Baldai. Interjeras. Dizainas“. Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Pramoninių technologijų ir dizaino katedra 19 metus iš eilės sėkmingai startavo šioje parodoje jau ketvirtą kartą pakviesdama lankytojus į „Gyvą baldų fabriką“. Šiemet baldų gamybos specialybės vardą garsina specialybės dėstytojai ir net 30 katedros studentų!

Baldais naudojasi kiekvienas, tačiau ne dažnas susimąsto kas slepiasi po „minkštukus“ puošiančiais gobelenais. Šios parodos metu lankytojai kaip tik turi galimybę stebėti visą pufų ir bankečių gamybos procesą – nuo baldo karkaso gamybos technologijos iki dekoratyvių sagų „įsiuvamo“.

Sėkmingas Kauno kolegijos baldininkų startas parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“Nemažiau dėmesio jau nuo pirmų parodos atidarymo akimirkų susilaukė ir Justino Vienožinskio menų fakulteto baldų restauratoriai. Pirmą kartą įsijungę į „Gyvo baldų fabriko“ veiklas, restauratoriai turi unikalią galimybę visuomenei pademonstruoti kaip įdėjus kruopštaus ir atsakingo darbo naujai atgimsta seni bei nudėvėti baldai.

Keturi Baldų ir medienos dirbinių gamybos specialybės studentai buvo pakviesti dirbti UAB „Lintera“ stende. Ši įmonė atstovauja didžiausias pasaulinio lygio kompanijas, gaminančias įrangą medienos apdirbimo ir baldų pramonei – Homag, Martin, Bürkle ir t.t. Toks darbdavių pasitikėjimas ir noras dirbti kartu net parodose – tai vienas didžiausių Kauno kolegijoje rengiamų specialistų pripažinimas.

Sėkmingas Kauno kolegijos baldininkų startas parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“Džiaugiamės galimybe dalyvauti parodoje kaip lygiaverčiai partneriai su realiomis baldų gamybos įmonėmis, įgauti naujos patirties bendradarbiaujant su technologijų specialistais bei inovatyvios įrangos valdymo profesionalais ir, žinoma, dalintis specialybinėmis žiniomis su apsilankiusiais smalsuoliais.

Esame dėkingi socialiniams partneriams, kurių dėka vyksta šis renginys:

UAB „Lintera“ – už pagalbą įrengiant Kauno kolegijos stendą;

UAB „RM Tools“ – už patikėtą naujausią mažosios mechanizacijos įrangą;

UAB „Bjarnum“ – už patikėtus baldų apmušimo darbų įrankius;

UAB „Nevotex“ – už padovanotus baldinius gobelenus bei klijus;

AB „Kauno baldai“ – už padovanotus minkštų baldų ruošinius ir kitas konstrukcines medžiagas.

Primename, jog paroda vyks iki spalio 9 d. 16 val.

Daugiau apie parodą

You may also like...