Sėkmingai praūžė svarbiausias baldų kūrėjų ir gamintojų metų renginys – paroda „Baldai‘2017“

Sėkmingai praūžė svarbiausias baldų kūrėjų ir gamintojų metų renginys – paroda „Baldai‘2017“Šių metų spalio 5 – 8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko tarptautinė paroda „Baldai‘ 2017“. Paroda jau trečią dešimtmetį kasmet suburia baldų gamintojus ir pardavėjus, baldų dizaino, interjero kūrėjus, architektus, projektuotojus bei galutinius vartotojus, besidominančius naujovėmis baldų rinkoje. Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Pramoninių technologijų ir dizaino katedros dėstytojai ir studentai šioje specializuotoje parodoje dalyvavo jau 22 kartą!

Sėkmingai praūžė svarbiausias baldų kūrėjų ir gamintojų metų renginys – paroda „Baldai‘2017“Puoselėjant šią tradiciją, vieninteliame renginyje Lietuvoje, kur taip išsamiai pristatoma lietuviško dizaino industrija, demonstravo I ir II kuro Interjero ir baldų projektavimo studijų programos studentų sukurtus ir savo rankomis pagamintus stilizuotus „Etno“ stiliaus baldus.

Parodoje „Baldai“ tuo pačiu metu vyko „B2B“ paroda baldų pramonei, kur pristatomos baldinės medžiagos, įrengimai ir technologijos. Šioje erdvėje dėstytojai ir studentai, norėdami visuomenei priminti apie įdomią ir reikalingą, pilną inovacijų profesiją, o jaunimą paskatinti ją studijuoti, jau 4 metai iš eilės įrengė „Gyvo baldų fabrikėlio“ stendą. „Fabrikėlyje“ virė darbas – 10 geriausių studentų, ketinančių tapti baldų gamintojais, technologais, projektuotojais ne imitavo įmonės veiklą, bet realiai demonstravo baldininkų darbą su realia profesionalų įranga – kompiuterinio projektavimo, programine gamybos planavimo, drožlių plokštės pjovimo, kraštų dangos klijavimo, gręžimo staklėmis ir kt.

Sėkmingai praūžė svarbiausias baldų kūrėjų ir gamintojų metų renginys – paroda „Baldai‘2017“Parodos metu pagamintos kelios virtuvės, kurių viena bus įrengta Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Ergoterapijos specialybės dėstytojų, studentų ir asmenų su negalia poreikiams. Tokiu būdu, nors ir nedidele dalimi, prisidėta prie sąlygų neįgaliesiems gerinimo.

Kauno kolegijos stendu susidomėjo ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. Pirmininkas skyrė laiko diskusijai apie specialistų poreikį ir jų paruošimą baldų pramonei, apie studentų sąlygas mokytis ir dėstytojų motyvaciją mokyti.

Sėkmingai praūžė svarbiausias baldų kūrėjų ir gamintojų metų renginys – paroda „Baldai‘2017“Džiugu, kad parodoje galima buvo sutikti ir visą būrį katedros absolventų – nuo lankytojų, atstovaujančių baldų įmones, atvykusių užmegzti verslo kontaktus iki solidžių įmonių atstovų, parodos stenduose pristatančių inovacijas ir pasiekimus baldų pramonėje.

Sėkmingai praūžė svarbiausias baldų kūrėjų ir gamintojų metų renginys – paroda „Baldai‘2017“Kolektyvas dėkingas kolegoms – Medienos apdirbimo ir baldų pramonės įmonėms – UAB „Lintera“ už galimybę dirbti su profesionalia įranga, UAB „Hetlita“ už baldinę furnitūrą, UAB „Trukmė“ už konstrukcines medžiagas.

You may also like...