Saldžios dovanos Kauno hospiso namų pacientams

 

Daugeliui mūsų gruodžio mėnuo yra ypatingas. Tai artėjančių švenčių laukimas, susikaupimo, ramybės, stabtelėjimo laikas. Stebuklingu laikotarpiu pagalvojame apie gražius, prasmingus dalykus ir neatsiejamą norą dalintis ir teikti džiaugsmą kitiems.

Šių artėjančių Kalėdų nuotaika Kauno kolegijos Medicinos fakulteto socialinio darbo dėstytoja Dainė Krasuckienė ir Reabilitacijos katedros dėstytoja Diana Nemčiauskienė kartu su I kurso Kineziterapijos, Ergoterapijos, Radiologijos studentais paruošė saldžias dovanas Kauno hospiso namų pacientams, linkėdami meilės, artumo ir vilties.

Už šią gražią iniciatyvą  Kauno hospiso namų direktorė Kristina Krusko įteikė padėką akcijos vykdytojams skirdama prasmingus žodžius – „Juk teorija neatsiejama nuo praktikos, tai svarbus indelis į studento mokslo, žinių ir pasaulėžiūros plėtimą. Susitikimą su galimybe pajusti: kas aš esu, ką noriu daryti, o tuo pačiu pasitikrinti, kaip aš tame jaučiuosi.

Juk taip svarbu Šv. Kalėdas pasitikti savo širdyje dalinantis gerumu, empatija, auginant save gailestingumui bei teikiant pagalbą Žmogui. Dėkojame, kad esate kartu tada, kai Jūsų reikia labiausiai. Pradžiuginote Všį „Kauno hospiso namai“ pacientus jaukiomis saldžiomis su rūpesčiu ir dėmesiu supakuotomis rankų darbo saldžiomis dovanomis. Tai vertingiausia, ką galite teikti šioje šventėje žmogui, kuris sunkiai serga nepagydoma liga, yra kančioje“.

Kauno kolegijos Medicinos fakulteto bendruomenei neatlygintina patirtis teikia prasmę, juk laimę galime rasti kito žmogaus akyse, kai jose spindi džiaugsmas ir žinai, jog tai savo pastangomis, savo auka tą laimę jam padovanojai.

 

 

You may also like...