Respublikinėse konferencijose didelio susidomėjimo sulaukusios lektorės Smiltės Juraitės įžvalgos

Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Verslo vadybos katedros dėstytojai Smiltei Juraitei, kuri dirba ir laisvai samdoma marketingo specialiste, praėjęs savaitgalis buvo itin veiklus bei intensyvus: pranešimus ji skaitė net dvejose didžiulio dalyvių srauto sulaukusiose respublikinėse konferencijose.

Respublikinėse konferencijose – didelio susidomėjimo sulaukusios lektorės Smiltės Juraitės įžvalgosVieną iš pranešimų lektorė skaitė šeštadienį, kovo 17 d., vykusioje pokyčių konferencijoje „Išdrįsk pradėti 2018“ tema, „Antras kartas“, sutraukusioje 500 dalyvių ir beveik 500 žiūrovų, tiesioginę transliaciją stebinčių internete. Renginio metu plėtotos temos apie atkaklumą, tęstinumą, pasiryžimą nesustoti net tada, kai, rodos, nebėra jėgų. Kolegijos dėstytoja S. Juraitė šioje konferencijoje vedė užsiėmimą praktinėse dirbtuvėse, tema „Asmeninis branding‘as: kaip patraukti, sužavėti, įtikinti ir parduoti?“, taip pat skaitė pranešimą „Moteris, vadovė, žmona, mama: gyvenimo balanso paieškos žongliruojant vaidmenimis“,kurio metu susirinkusiuosius kvietė įsitraukti į diskusiją, ar įmanomas moters asmeninio gyvenimo ir darbo balansas.

Respublikinėse konferencijose – didelio susidomėjimo sulaukusios lektorės Smiltės Juraitės įžvalgosJau kitą dieną, kovo 18-ąją, Kauno kolegijos lektorė kartu su vyru Rolandu Juraičiu dalijosi žiniomis ir savo asmenine patirtimi apie tėvystę ir santuoką. Konferencijoje tėvams „Atsakinga tėvystė“ kolegijos lektorė dalyvavo jau antrąkart kartą ir džiaugėsi, kad renginio organizatorių buvo vėl pakviesta. Šiais metais šeima dalijosi darnios poros receptu: atskleidė, kaip tapus tėčiu ir mama, išlikti vyru ir žmona. Juraičių pranešimas sulaukė didelio susidomėjimo, o lektorės ir jos vyro įžvalgas skelbia naujienų portalas „15min.lt“ (straipsnį šia tema rasite čia).

Džiaugiamės aktyviais Kauno kolegijos dėstytojais, kurie ne tik savo žiniomis, patirtimi ir patarimais dalijasi su mūsų kolegijos studentais, bet taip pat dalyvauja bei pranešimus skaito konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

Respublikinėse konferencijose – didelio susidomėjimo sulaukusios lektorės Smiltės Juraitės įžvalgosRespublikinėse konferencijose – didelio susidomėjimo sulaukusios lektorės Smiltės Juraitės įžvalgos

 

 

You may also like...