„Reabilitautiškai“ atgarsiai: šimto linkėjimų puokštė iš vilniečių rankų

„Reabilitautiškai“ atgarsiai: šimto linkėjimų puokštė iš vilniečių rankų„Reabilitacija tautiškai” – tai šių metų Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros šventinis akcentas. Katedros bendruomenė ir kviestiniai svečiai vasario 8 dieną šventė jau tradicija tapusią profesijos dieną.

Renginio dalyviai turėjo progą įsitikinti, kad ne tik studentai yra išmoningi ir kūrybingi – mat katedros dėstytojai taip pat įsiliejo į visos šalies tautinę ir šventinę nuotaiką ir susirinkusiuosius pasveikino lietuvių liaudies šokio „Kepurinė“ improvizacija. Šiemet profesijos dienos renginyje studentai dalinosi praktikų Maltoje ir Kroatijoje akimirkomis, vėliau sekė studentų muzikiniai pasirodymai, padėkos ir juoko ašaras spaudžiančios dėstytojų nominacijos. Renginį stebėjo, kartu džiaugėsi ir būsimos profesinės sėkmės linkėjo Kauno kolegijos socialiniai partneriai: Kauno respublikinės ligoninės, Kauno klinikinės ligoninės, Ortopedijos technikos Reabilitacijos skyrių ir Birštono „Eglės“ sanatorijos personalo atstovai. Jolanta Burškaitienė, Ortopedijos technikos Reabilitacijos skyriaus vedėja, linkėdama studentams sėkmės, prašė nepamiršti, kad svarbiausia yra matyti ir mylėti savo pacientą visa širdimi.

„Reabilitautiškai“ atgarsiai: šimto linkėjimų puokštė iš vilniečių rankųŠiemet pirmą kartą į svečius buvo pakviesti Vilniaus kolegijos Reabilitacijos katedros darbuotojai. Šimto linkėjimų puokštę kauniečiams dovanojo katedros vedėja Milda Žukauskienė, kviesdama kolegas bendriems darbams ir idėjoms.

Už kūrybiškumą bei aktyvų dalyvavimą socialiniuose renginiuose buvo nominuoti ir dekano Juliaus Dovydaičio vardu vienkartines stipendijas gavo šie Kauno kolegijos Reabilitacijos katedros studentai: Martynas Kaselis, Paulius Rakauskas, Goda Puišytė, Emilija Strimaitytė, Justė Grubevičiūtė ir Liutaura Alkimavičiūtė.

Kaip ir kasmet, katedros absolventai dalyvavo ir šių metų renginyje – nors ir nedrąsiai, tačiau visi sugūžėjo į sceną. Katedros vedėja Milda Gintilienė metė iššūkį savo absolventams – visus galinčius ir norinčius pakvietė dėstyti paskaitą ir pasidalinti asmenine kineziterapeuto ar ergoterapeuto patirtimi. Panašu, kad tai jų neišgąsdino ir visai ne už ilgo studentai sulauks aukštosios mokyklos absolventų auditorijose.

Po ceremonijos renginio dalyvius linksmino Vilniaus Universiteto Kauno fakulteto folkloro ansamblis „Uosinta”. Šventės organizatoriai teigia, kad ir kokia bebūtų katedros šventės tema, svarbiausi čia visada yra studentai, dėstytojai, svečiai ir, žinoma, absolventai.

"Reabilitautiškai" atgarsiai„Reabilitautiškai“ atgarsiai: šimto linkėjimų puokštė iš vilniečių rankų„Reabilitautiškai“ atgarsiai: šimto linkėjimų puokštė iš vilniečių rankų„Reabilitautiškai“ atgarsiai: šimto linkėjimų puokštė iš vilniečių rankų

You may also like...