Reabilitacijos katedros studentai reflektavo apie projektą „Estvia“

Reabilitacijos katedros studentės reflektavo apie projektą „Estvia“Tarptautinės studentų savaitės metu Reabilitacijos katedros studentai pristatė jau trečius metus Latvijos ir Estijos kineziterapijos studentų vasaros pradžioje vykdomą projektą „Estvia“. Šiemet prie jo prisijungė Lietuva – Kauno kolegijos ir kitų aukštųjų mokyklų kineziterapijos studijų programos studentai. Prisiminkime akimirkas.

Reabilitacijos katedros studentės reflektavo apie projektą „Estvia“Projekto tikslas – suburti trijų kaimyninių šalių kineziterapijos studentus, dalintis žiniomis, užmegzti naujas pažintis. Projektas liepos viduryje Kaariku sporto centre, Estijoje. Jo metu buvo pristatytos dalykinės paskaitos, kurias skaitė dėstytojai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos aukštųjų mokyklų. Lietuvos dėstytojų komandą atstovavo Reabilitacijos katedros docentai Brigita ir Pavelas Zachovajevai, kurie skaitė paskaitas apie liemens stabilumo svarbą ir miofascijines raumenų grandines.

Reabilitacijos katedros studentės reflektavo apie projektą „Estvia“Studentai projekto metu ne tik išmoko naujų dalykų, išklausė įdomių paskaitų, sprendė klinikines situacijas, bet ir užsiėmė įvairia fizine veikla, grupinėmis, kūrybinėmis užduotimis, kurių metu susidraugavo visų šalių studentai.

Reabilitacijos katedros studentės reflektavo apie projektą „Estvia“

 

 

 

Už idėjos palaikymą ir finansinę paramą Kauno kolegijos medikai nuoširdžiai dėkoja socialiniams partneriams Vilnius SPA Druskininkai. Šio SPA Sveikatos centro vykdančioji direktorė Ana Krivenokienė pasirūpino, kad jų kepami pyragai ir tyras Druskininkų mineralinis vanduo pasiektų kiekvieną Estvia projekto dalyvį.

Reabilitacijos katedros studentės reflektavo apie projektą „Estvia“Jau galime pasidžiaugti, kad ketvirtasis „Estvia“ projektas vyks Lietuvoje – atsakinga ir įpareigojanti užduotis! Į šią veiklą Reabilitacijos katedros specialistai tikisi įtraukti kuo daugiau aukštųjų mokyklų studentų ir plėtoti bendradarbiavimą su kaimyninių šalių kineziterapeutais.

You may also like...