Reabilitacijos katedroje lavintas ne tik kūnas, bet ir smegenys

Gegužės 23 d. pirmą kartą Kauno kolegijoje įvyko renginys „I love my brain“ (liet. „Aš myliu savo smegenis“). Šį renginį organizavo Reabilitacijos katedros dėstytojos Rūta Beitnaraitė, Giedrė Sasnauskienė ir katedros vedėja Milda Gintilienė. Taip pat prie renginio prisidėjo Ergoterapijos studijų programos studentės Simona Mickevičiūtė ir Aiva Urmanavičiūtė.

Renginio metu vyko draugiškos bočios žaidimo varžybos. Varžyboms teisėjavo Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro specialistas užimtumui Aurimas Alekna, o apie centro lankytojų pasiekimus, žaidžiant bočią, prisiminaimais dalinosi kineziterapeutė Lina Kamandulienė. Šiose varžybose dalyvavo tiek dėstytojai, tiek studentai ir centro lankytojai. Tos dienos žaidimas paskatino dalyvius susitarti dėl dalyvavimo respublikiniame bočios turnyre.

Taip pat buvo galima išbandyti įvairias logines užduotis, „Kahoot“ virtualią viktoriną, kurioje dalyviai pasitikrino savo žinias apie smegenis. Naudojant „RehaCom“ programą atliktos atminties ir dėmesio lavinimo užduotys. Kadangi renginys buvo skirtas smegenų pažinimui, dalyviai buvo kviečiami pažinti smegenų veiklą, pažymėdami, kurioje smegenų srityje yra atitinkamos žmogaus pojūčių funkcijos, pavyzdžiui, skonio, klausos ir kalbos centrai.

Tikimasi, kad šis Reabilitacijos katedros renginys taps kasmetine tradicija.

You may also like...