Projekto seminare – žinios apie burnos higieną

Projekto seminare – žinios apie burnos higienąĮgyvendinant projektą „Parkinsono liga sergančių asmenų gyvenimo kokybės gerinimas fiziniu ir psichosocialiniu požiūriu“ šių metų vasario 28 dieną Všį Kauno Dainavos poliklinikoje, kurioje įsikūrusi Kauno apskrities Parkinsono draugija, Kauno kolegijos  Burnos sveikatos katedros lektorė Rita Juchnevičienė drauge su burnos higienos studijų programos antro kurso studentėmis vedė interaktyvų seminarą ,,Individualių burnos higienos priemonių pritaikymo galimybės‘‘ ir konsultavo aktualiais burnos sveikatos klausimais.

Seminaro metu  buvo pristatomi burnos ligas įtakojantys faktoriai, susiejant juos su ligos simptomais ir galimais požymiais burnoje. Taip pat buvo akcentuojama mitybos įtaka burnos sveikatai, atkreiptas dėmesys į neigiamą angliavandenių poveikį dantims, taip pat buvo pristatomi alternatyvūs būdai ir  priemonės, padedančios išlaikyti gerą burnos sveikatą.

Projekto seminare – žinios apie burnos higienąSeminaro dalyviai turėjo galimybę supažindinti su su individualios burnos higienos priemonėmis, tinkamu jų pritaikymu ir naudojimu. Pasitelkiant į pagalbą įvairius burnos higienos reikmenis ir simuliacines priemones, seminaro dalyviai aktyviai domėjosi ir mokėsi kaip prižiūrėti neišimamus, išimamus dantų protezus, implantus bei kaip taisyklingai valyti dantis.

Dėstytoja Rita Juchnevičienė, kuri taip pat yra ir praktikuojanti burnos higienos specialistė, individualiai konsultavo asmenis, sergančius Parkinsono liga, jiems rūpimais burnos sveikatos klausimais, pagal burnos būklę individualiai buvo parenkamos burnos higienos priemonės.

You may also like...