Projekto akiratyje – Baltijos ir Šiaurės šalių verslo patirtis

Projekto akiratyje – Baltijos ir Šiaurės šalių verslo patirtisKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete 2015 metais bus toliau įgyvendinamos projekto NOBANET veiklos, apie kurias diskutuota gruodžio 1–4 dienomis vykusiame susitikime.

Švedijos Jočiopingo universiteto Komunikacijos ir edukacijos mokykloje vykusioje darbo sesijoje projekto dalyviai – atstovai iš įvairių Baltijos ir Šiaurės šalių aukštųjų mokyklų bei asocijuotų verslo struktūrų – dalyvavo darbo grupių posėdžiuose, kurios sprendė, kaip efektyviai įgyvendinti numatytus projekto rezultatus. Kauno kolegiją projekte atstovauja fakulteto lektorės Indrė Knyvienė ir Aistė Veverskytė.

Projekto akiratyje – Baltijos ir Šiaurės šalių verslo patirtisPagrindinis NOBANET projekto siekis – sukurti ir plačiai skleisti naujas žinias apie sėkmingą Šiaurės ir Baltijos šalių smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) internacionalizavimą. NOBANET tinklas yra numatęs sukurti tvarius bendradarbiavimo tarp aukštojo mokslo institucijų ir SVV modelius, parengti naują mokymo(si)medžiagą apie SVV internacionalizaciją šiose šalyse, įgyvendinti Projekto akiratyje – Baltijos ir Šiaurės šalių verslo patirtisrealius įmonių ir studentų bendradarbiavimo projektus tarptautiniu lygiu bei plėtoti aukštųjų mokyklų programas įtraukiant SVV internacionalizavimą.

Be Kauno kolegijos, NOBANET tinkle dalyvauja Suomijos, Danijos, Latvijos, Švedijos, Norvegijos, Estijos, Islandijos aukštosios mokyklos – Akureirio universitetas, Arcada taikomųjų mokslų universitetas, Tietgen verslo kolegija, Vidzemes universitetinė kolegija, Talino kolegija ir kt.

You may also like...