Projektas „Youth and Body“: studentai Turkijoje mokėsi vertinti save

Projektas „Youth and Body“: studentai Turkijoje mokėsi vertinti saveGegužės 24–31 dienomis keturi Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto studentai dalyvavo projekto „Youth and Body“ partnerių susitikime Turkijoje. Projekto tikslas – formuoti jaunimo teigiamą savęs vertinimą.

Į turkiją vyko Maisto technologijos studijų programos pirmo kurso studentas Giedrius Gineika, Maisto saugos ir kokybės studijų programos antro kurso studentė Miglė Burokaitė, Viešojo maitinimo studijų programos antrakursė Dovilė Vasiliauskaitė ir Multimedijos technologijų studijų programą antrame kurse studijuojantis Gytis Ilgys, lydimi Viešojo maitinimo katedros dėstytojos Ingos Kazlauskienės.

Projektas „Youth and Body“: studentai Turkijoje mokėsi vertinti saveSusitikimo metu jaunuoliai iš įvairių šalių diskutavo apie tobulo kūno sampratą, apie tai, kokį požiūrį į išvaizdą – sveiko ir gražaus žmogaus kūną – formuoja žiniasklaida bei grožio industrija, nagrinėjo priežastis, kurios lemia jaunų žmonių nerimą dėl savo išvaizdos. Išskirtinis dėmesys buvo skiriamas sveikos mitybos klausimams. Projekte dalyvavo atstovai iš septynių šalių: Čekijos Respublikos, Jungtinės Karalystės, Lenkijos, Lietuvos, Rumunijos, Turkijos ir Vokietijos.

Projektas „Youth and Body“: studentai Turkijoje mokėsi vertinti saveKaip teigia studentai, projekto metu vyko darbas grupėse, – teko vaidinti, atlikti interaktyvias užduotis, aktyviai diskutuoti. Buvo pristatomi namų darbai – prieš susitikimą parengti videoreportažai. Anot dalyvių, linksmiausia dalis buvo kiekvieną dieną vykę skirtingų šalių kultūros pristatymai, prasidedantys supažindinimu su kiekvienos šalies istorija, tradicijomis, patiekalais ir besibaigiantys tautinių šokių pamokomis.

Susitikimo pabaigoje projekto vadovas dr. Fahri Çaki palinkėjo visiems būti ambasadoriais, kurie savo pavyzdžiu padėtų jauniems žmonėms formuotis sveiką požiūrį į savo kūną.

Šis „Erasmus+“ projektas baigsis 2015 metų rugpjūčio 31 dieną. Projektą koordinuoja Balikesiro universitetas (Turkija).

You may also like...