Profadienio atranka: originalios idėjos darbuotojų motyvacijai

ProfadienisPabūti kelių profesijų atstovu per vieną dieną – visa tai išties įmanoma! Spalio 3 dieną Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai turėjo galimybę išbandyti save skirtinguose verslo bei veiklos sektoriuose. Šią galimybę suteikė įvairiose Lietuvos mokslo įstaigose, – tarp kurių ir Kauno kolegijoje, –organizuojama atranka į nacionalinį verslumo renginį – PROFADIENĮ.

Profadienio renginį Kauno kolegijoje vedė įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės  „Emplonet“ bei nuotykių parkų įmonės „UNO Park“ atstovai. Atrankoje į verslumo renginį dalyvavo Įstaigų ir įmonių administravimo, Verslo vadybos, Pardavimų vadybos bei Logistikos studentai.

ProfadienisĮ penkias komandas susiskirstę dalyviai turėjo galimybę pademonstruoti savo kūrybiškumą, sprendžiant darbuotojų motyvavimo klausimus. Specialiai šiai atrankai paruošto vaidmenų žaidimo metu per trumpą laiką komandos turėjo sugeneruoti idėjas, padėsiančias mažinti įmonės darbuotojų kaitą ir spręsti emigracijos klausimą.

Kūrybiškų sprendimų Profadienio paskaitoje išties netrūko: leisti darbuotojams ateiti į darbą su savo augintiniu; pižamų vakarėlio atmosfera darbo vietoje penktadieniais; galimybė dirbti iš savo namų; sudaryti sąlygas kvalifikacijos kėlimui, atsižvelgiant į įmonės ir darbuotojų poreikius, – tai tik keletas iš itin originalių bei netradicinių Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentų pasiūlymų.

ProfadienisPo vaidmenų žaidimo paskaitos dalyviai atliko renginio ekspertinių partnerių sudarytą testą, padėsiantį įvertinti studentų ekonomines bei vadybines žinias. Kam atliktos užduotys sekėsi geriausiai, bus galima sužinoti spalio 16 d. tinklalapyje www.profadienis.lt. Šiame tinklalapyje bus skelbiama dešimt atrinktų Kauno kolegijos studentų, kurie turės galimybę spalio 19 d. keliauti į Vilniuje įsikūrusius „Europos namus“. Čia bus organizuojamas nacionalinis PROFADIENIO renginys, subursiantis studentus iš įvairių Lietuvos kolegijų.

You may also like...