Pristatytas inovatyvus ir interaktyvus Kauno kolegijos bibliotekos žemėlapis

Kauno kolegijos bibliotekos žemėlapisNacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu, balandžio 25 d. pristatytas interaktyvus Kauno kolegijos bibliotekos žemėlapis.

Žemėlapio idėjas realizavo bibliotekoje laikinai dirbantis TF Multimedijų technologijų studentas Mindaugas Janušauskas. Šiame žemėlapyje galima peržiūrėti bibliotekos erdves, rasti reikalingas paslaugų ar erdvių vietas žemėlapyje ir pamatyti jas nuotraukose, peržiūrėti lentynose knygų temas. Išskirtinė žemėlapio funkcija – knygos paieška lentynoje. Paieškos laukelyje įrašę knygos šifrą iš el. katalogo, žemėlapyje matysite lentyną, kurioje padėta reikalinga knyga. Šis interaktyvus Kauno kolegijos Bibliotekos ir informacijos išteklių centro žemėlapis yra pirmasis toks Lietuvoje dėl galimybės rasti reikiamos knygos vietą bibliotekos lentynose.

Kauno kolegijos bibliotekos žemėlapisBibliotekos ir informacijos išteklių centro vadovė Lina Šarlauskienė, pristatydama Kauno kolegijos bibliotekos naujovę, teigė, jog nuo šiol studentams bus žymiai lengviau nepasiklysti didžiulėje bibliotekoje ir rasti reikiamą knygą. Užtenka žemėlapio laukelyje įrašyti knygos šifrą ir sistema iškart parodys, kurioje lentynoje ši knyga guli. L. Šarlauskienė džiaugėsi, jog naujoji sistema atlikta pakankamai profesionaliai, dėl studentų patogumo pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams. Vis tik bibliotekos ir informacijos išteklių centro vadovė paskatino visus, kurie išbandys interaktuvųjį žemėlapį, apie pastebėtus neatitikimus informuoti bibliotekos darbuotojus, nes tik bendromis jėgomis ši inovacija veiks sėkmingai.

Interaktyvus bibliotekos žemėlapis

You may also like...