Prieš žengiant į darbo rinką – patarimai iš profesionalų

Geram vadybininkui, verslininkui, logistui ar finansininkui būtini praktiški patarimai ir įgūdžiai, gaunami iš savo srities specialistų. Būtent todėl Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete studentams suteikiama galimybė dar kolegijos suole įgyti itin kokybiškų praktinių žinių iš patyrusių profesionalų. Kovo 7 dieną, antradienį, Vadybos ir ekonomikos fakultete paskaitų metu svečiavosi net keletas specialistų, kurie studentams perdavė savo žinias ir patirtį.

Prieš žengiant į darbo rinką – patarimai iš profesionalųPrieš žengiant į darbo rinką – patarimai iš profesionalųLogistikos pirmakursių paskaitoje „Logistikos sistemos grandys“ svečiavosi UAB „Festo“ įdarbinimo specialistė Dovilė Bezubec, kuri studentams suteikė informaciją, kokių asmeninių savybių reikalauja įmonės, ieškodamos tinkamo logistikos vadybininko. Paskaitos viešnia ne tik atkreipė dėmesį, ko reikalaujama iš logistikos vadybininkų, bet ir supažindino su UAB „Festo“ veiklos sritimis, įmonės vertybėmis, karjeros galimybėmis, personalo atrankomis bei motyvavimo sistemomis, taip pat atkreipė dėmesį, kokių kompetencijų studentai turėtų stengtis įgyti studijų metu, norėdami kuo geriau pasiruošti darbo rinkai.

Prieš žengiant į darbo rinką – patarimai iš profesionalųVerslo vadybos pirmakursius ir antrakursius paskaitos metu aplankė ŽŪB „Delikatesas“ eksporto vadovė Edita Dravininkienė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį prekybos srityje.  Paskaitos metu E. Dravininkienė būsimuosius verslo vadybininkus supažindino su ŽŪB „Delikatesas“ eksporto sprendimais, specifika bei iššūkiais. Dalindamasi savo patirtimi, paskaitos viešnia studentams paaiškino produktų kainos rinkoje principus, suteikė nemažai informacijos apie konkurencingumą,  vartotojų poreikius bei užsienio rinkos sąlygas.

Prieš žengiant į darbo rinką – patarimai iš profesionalųTaip pat fakultete lankėsi Apskaitos ir finansų katedros socialinio partnerio AB „Swedbank“ pardavimų grupės vadybininkė Agnė Švelnienė. Ji Buhalterinės apskaitos ir Finansų antrakursius supažindino su finansų valdymo sistema. Svečiuodamasi paskaitoje, A. Švelnienė pateikė informaciją apie skolinimąsi ir patarė įsidėmėti, kokių klaidų turėtų vengti jauni žmonės, skolindamiesi iš banko. Šios paskaitos metu  būsimieji finansininkai ir buhalteriai turėjo galimybę ne tik pasisemti  naudingos informacijos apie kasdienes paslaugas, bet ir įgyti naudingų patarimų apie asmeninį finansų valdymą.

You may also like...