Prasminga tradicija: Kauno kolegijos medikai dovanojo kraują

Tikriausiai niekas nepaneigs, kad kraujas – pagrindinis gyvybės šaltinis žmogaus organizme. Nacionalinio kraujo centro duomenimis kasdien Lietuvoje kraujo reikia 200 žmonių. Kad užtikrinti kraujo ir jo komponentų poreikį būtina, kad į didžiuosiuose miestuose esančius kraujo centrus kasdien ateitų ir kraujo duotų per 400 donorų.

Kauno kolegijos Medicinos fakultete spalio 19 ir lapkričio 16 d. dienomis vyko kraujo donorystės akcija „Suteikti vilties – dovanoti gyvenimą“ inicijuota Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų kraujo centro. Šioje socialinėje iniciatyvoje mūsų Alma Mater medikai tradiciškai dalyvauja nuo pat institucijos gyvavimo pradžios. Dėstytojai ir būsimieji medikai dvi socialinės akcijos dienas skirtinguose Kauno kolegijos Medicinos fakulteto pastatuose dovanojo kitiems viltį – tapo neatlygintinais kraujo donorais.

Prasmingos akcijos metu būsimieji medikai ne tik patys, bet ir savo kolegas pakvietė suteikti viltį tiems, kam to labiausiai reikia. Medikai išskirtinai puikiai suvokia, kad dovanoti lašelį kraujo – reiškia išgelbėti gyvybę.

Kiekvienas bendruomenės narys galėjo pasijusti ypatingai reikalingu šio kraujo belaukiantiems.

IMG_3308IMG_3300P1050860

 

 

You may also like...