Popietė su Justino Vienožinskio menų fakulteto dekane

Popietė su Justino Vienožinskio menų fakulteto dekane47 pažangiausi ir aktyviausi Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto studentai kovo 24 dieną buvo pakviesti į gražia tradicija tapusį fakulteto renginį „Popietė su dekane“.

Popietė su Justino Vienožinskio menų fakulteto dekane

 

 

 

Už iniciatyvumą, aktyvumą, gerus studijų rezultatus išsiųstos padėkos tėveliams, o patys studentai pakviesti renginyje pabendrauti su fakulteto dekane dr. Sigita Saulėniene ir pasivaišinti skaniais šventiniais tortais.

Popietė su Justino Vienožinskio menų fakulteto dekaneSveikindama susirinkusiuosius J.  Vienožinskio menų fakulteto dekanė Sigita Saulėnienė pasidžiaugė studentų pasiekimais tardama: „Tai, kad jūs esate geriausi, labai svarbu ir reikšminga ne tik jums patiems, bet ir mums – dėstytojams ir vadovams, kurie rūpinasi, kad turėtumėte geriausias sąlygas, studijuotumėte pas geriausius pedagogus, turėtumėte kiek įmanoma geresnes galimybes ugdytis savąjį „aš“ bei  įgyti profesines žinias, Popietė su Justino Vienožinskio menų fakulteto dekanemokėjimus ir įgūdžius. Mūsų pareiga tas sąlygas sukurti, jūsų – tomis sąlygomis pasinaudoti. Tad sveikindama su pasiektais rezultatais labai džiaugiuosi, kad jūs tai sugebate”.

Fakulteto prodekanė Nijolė Meškelienė pritarė, jog labai smagu, kai jau ne pirmus metus mato daugelį tų pačių veidų, o tai reiškia, jog čia susirinkę studentai laikosi savo principų ir vertybių gerai studijuoti iki pat studijų pabaigos.

Popietė su Justino Vienožinskio menų fakulteto dekane

 

Jau šeštus metus vykstanti popietė kviečia geriausius ne tik pasidžiaugti pasiekimais, bet ir neformalioje aplinkoje atviriau pakalbėti apie tai, kuo gyvena ir kaip gi jaučiasi čia studijuojantis jaunimas.

You may also like...