Pirmosios lengvaatlečių pergalės Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynėse

Pirmosios lengvaatlečių pergalės Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynėse2017 m. spalio 5d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje įvyko Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynių estafetinio bėgimo varžybos. Merginos ir vaikinai bėgo 990m. x 660m. x 330m. x 330m. Vaikinų grupėje startavo šešių, merginų – penkių Lietuvos kolegijų lengvaatlečių komandos.

Pirmosios lengvaatlečių pergalės Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynėseKauno kolegija džiaugiasi, kad merginų komandai pavyko iškovoti III –ąją vietą. Jos laimėjo bronzos medalius ir taurę. Kauno kolegijos bendruomenė sveikina merginų komandą su šauniais pasiekimais. Komandai atstovavo šios studentės: Mažoraitė Jolita BD7, Švilponytė Dovilė ET7 iš medicinos fakulteto, Armalytė Viktorija GT7 iš technologijų fakulteto, Sadovskytė Gintarė SV6 iš vadybos ir ekonomikos fakulteto, Jurevičiūtė Evelina DZ7 iš J. Vienožinskio menų fakulteto.

Vaikinų komandai atstovavo šie studentai: Gedrimas Mantas MM7, Rakauskas Žilvinas KT7/2, Butkus Deividas MB7 iš technologijų fakulteto, Kirkickis Ramūnas VV7 iš vadybos ir ekonomikos fakulteto. Vaikinų komandai medalių iškovoti nepavyko, bet mes tikimės, kad kitos varžybos jiems bus sėkmingesnės.

Pirmosios lengvaatlečių pergalės Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynėseLengvaatlečių komandą subūrė kūno kultūros dėstytoja Ingrida Lavinskienė.

You may also like...